Reklama

Reklama

Maciej Musiałowski i Małgorzata Kożuchowska w wokalnym duecie

​Na Instagramie można znaleźć nagranie, na którym Małgorzata Kożuchowska zaśpiewała w duecie z kolegą z planu serialu "Druga szansa", Maciejem Musiałowskim.

​Na Instagramie można znaleźć nagranie, na którym Małgorzata Kożuchowska zaśpiewała w duecie z kolegą z planu serialu "Druga szansa", Maciejem Musiałowskim.
Małgorzata Kożuchowska zademonstrowała swoje umiejętności wokalne /VIPHOTO /East News

Na profilu Macieja Musiałowskiego na Instagramie pojawił się krótki filmik z planu serialu "Druga szansa".

Na nagraniu aktor śpiewa razem z Małgorzatą Kożuchowską fragment utworu "Piosenka księżycowa" z repertuaru Varius Manx.

Sprawdź słowa i posłuchaj "Piosenki księżycowej" w serwisie Teksciory.pl!

Choć Musiałowski w zawodzie aktora stawia dopiero pierwsze kroki (studiuje na Wydziale Aktorskim PWSFTViT w Łodzi), może poszczycić się już wieloma sukcesami. Jednym z nich jest Nagroda Główna w Konkursie Aktorskiej Interpretacji Piosenki na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Reklama

W "Drugiej szansie" Maciej Musiałowski wciela się w postać Ksawerego, którego pasją jest muzykowanie. Nie inaczej jest też w życiu młodego aktora. Widzowie serialu mieli okazję poznać próbki jego umiejętności wokalnych, a jak się okazuje, chłopak pracuje obecnie nad swoją debiutancką płytą.

W trzecim sezonie serialu "Druga szansa", Monika Borecka, producentka telewizyjna, przeżyje prawdziwą rewolucję w życiu prywatnym i zawodowym. Wypełniony pracą i rozterkami miłosnymi świat Moniki radykalnie zmieni się za sprawą upragnionej córeczki. Szczęście związane z narodzinami Basi nie potrwa jednak długo. Rywalizacja dwóch najważniejszych mężczyzn w życiu głównej bohaterki, Adama (Bartłomiej Topa) i Marcina (Bartłomiej Świderski), stanie się powodem wielu kłopotów i zmartwień. Mimo to Monika z determinacją walczyć będzie o zbudowanie rodziny, która od dawna była jej marzeniem. Nie tylko życie prywatne postawi przed świeżo upieczoną mamą nowe wyzwania. Upomni się o nią także świat show-biznesu.

Więcej o serialu "Druga szansa" przeczytasz w serwisie ŚwiatSeriali.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy