Reklama

Reklama

Mac Miller nie żyje. Jak zareagowała Ariana Grande?

Niespodziewana śmierć Mac Millera wstrząsnęła światem. 26-letni raper był partnerem Ariany Grande, ale para rozstała się kilka miesięcy temu. Wokalistka na swoim profilu na Instagramie dodała wymowne zdjęcie.

Mac Miller i Ariana Grande rozstali się w maju 2018 r.

Jako pierwszy o śmierci Maca Millera poinformował serwis TMZ.com. Raper zmarł w swoim domu w San Fernando Valley w piątek (7 września).

Wiadomość, w specjalnym oświadczeniu, potwierdziła rodzina Millera. "Dziękujemy za modlitwę. Prosimy, uszanujcie naszą prywatność. Na ten czas nie ma dalszych szczegółów na temat przyczyny jego śmierci" - napisali bliscy Maca Millera.

26-letniego gwiazdora znalazł jego przyjaciel i to on wezwał pogotowie. Ratownicy przybyli na miejsce stwierdzili zgon. Według dziennikarzy przyczyną śmierci rapera było przedawkowanie.

Reklama

Ariana Grande i Mac Miller byli parą od sierpnia 2016 roku do maja 2018 roku. Krótko po rozstaniu z amerykańską wokalistką raper popadł w kłopoty z prawem. W maju tego roku gwiazdor został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu, spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Groziło mu nawet pół roku więzienia. 11 września raper miał usłyszeć wyrok w sprawie.

"Dbałam o niego i starałam się wspierać jego trzeźwość i modliłam się o jego równowagę przez lata (i zawsze będę oczywiście), ale zawstydzanie/obwinianie kobiet za niezdolność mężczyzny do wzięcia się w garść jest bardzo poważnym problemem" - komentowała na Twitterze Grande, nazywając jednocześnie związek z Millerem "toksycznym".

Po śmierci rapera internauci zaczęli jednak kierować oskarżenia w kierunku Ariany Grande, obwiniając ją za to, co się stało. Krzywdzących wpisów pod adresem wokalistki było na jej profilach w mediach społecznościowych tak wiele, że w pewnym momencie zapadła decyzja, by wyłączyć możliwość komentowania.

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu Ariana Grande na swoim profilu na Instagramie opublikowała jedynie poniższe zdjęcie Mac Millera, pochodzące prawdopodobnie z czasów, gdy byli parą. Fotografia zdobyła ponad 9,5 mln polubień.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje