Reklama

Liam Payne po rozstaniu z Cheryl podrywa gwiazdki Instagrama

Krótko po rozstaniu Liama Payne'a i Cheryl wokalista One Direction nie próżnuje, spotykając się z nastoletnimi gwiazdkami Instagrama, młodszymi o prawie dwie dekady od swojej byłej partnerki i matki ich dziecka.

Liam Payne to gorąca partia w show-biznesie

"Cheryl i ja z wielkim smutkiem informujemy, ze rozstaliśmy się. To była dla nas ciężka decyzja. Wciąż mamy dla siebie wiele miłość jako rodzina. Bear jest naszym światem i pragniemy o uszanowanie naszej prywatności dopóki nie odnajdziemy naszych dróg" - mogliśmy przeczytać na Twitterze Liama Payne'a na początku lipca. Podobna wiadomość pojawiła się tez na koncie Cheryl.

Reklama

Gwiazdorska para spotykała się od 2016 roku, a poznała się już sześć lat wcześniej, kiedy to Liam Payne próbował swoich sił w programie "X Factor", gdzie wokalistka pełniła funkcję jurorki. Początkowo związek budził mnóstwo kontrowersji zwłaszcza wśród fanek piosenkarza, które twierdziły, że starsza o 10 lat partnerka jest złą partią dla wokalisty.

W marcu 2017 roku na świat przyszedł wspólny syn pary - Bear Grey Payne.

Ostatnie miesiące to ciągle spekulacje na temat tego, czy związek muzyków przetrwa. Brytyjskie media donosiły, że para nie była widziana publicznie od kilku miesięcy.

Do rozstania Payne'a i Cheryl doszło oficjalnie dzień po świętowaniu 35. urodzin przez wokalistkę.

24-letni Liam Payne szybko odnalazł pocieszenie w ramionach kobiet znacznie młodszych od swojej poprzedniej partnerki. Plotkarskie media podały, że najpierw spotykał się z 18-letnią Mayą Henry, córką milionera i gwiazdką Instagrama (mieli być na ekskluzywnej randce w jednym z hoteli w Londynie). Po raz pierwszy mieli się poznać na spotkaniu fanów One Direction, gdy Maya miała zaledwie 15 lat.

"Całowali się kilkukrotnie, ale on na pewno nie jest jeszcze gotowy na poważny związek" - przekonuje informator "The Sun".

Raptem kilka dni później Payne miał się spotkać z 20-letnią modelką, Cairo Dwek, nad jeziorem Como we Włoszech.

"Daily Mirror" podaje, że wokalista miał ją poznać podczas wakacyjnej wizyty na francuskiej Riwierze. Masowo zaczął również dawać jej polubienia na Instagramie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Liam Payne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje