Reklama

Reklama

Lady Gaga w Las Vegas: Ekstrawagancko i elegancko

Amerykańska wokalistka Lady Gaga ogłosiła, że w Las Vegas zaprezentuje dwa różne show: jeden ekstrawagancki, drugi - bardziej wyważony, o jazzowym charakterze.

Lady Gaga będzie występować w Las Vegas

Podobnie jak Celine Dion, Elton John i Britney Spears przed nią, 32-letnia wokalistka będzie występowała w stolicy rozrywki i hazardu od 28 grudnia 2018 do listopada 2019 roku.

Lady Gaga zaprezentuje się na scenie zupełnie nowego Park MGM, ogromnego kompleksu hotelowego na słynnym bulwarze Las Vegas Strip, który niegdyś tworzył Monte Carlo Resort and Casino.

"Tworzymy show, który jest inny od wszystkiego, co robiłam wcześniej, będzie celebracją tego, co jest wyjątkowe i inne w nas" - powiedziała wokalistka w oświadczeniu.

Reklama

Spektakl "Lady Gaga Enigma" zapowiada się bardzo teatralnie, podobnie jak jej prowokacje z początków kariery, podczas gdy "Lady Gaga Jazz and Piano" musi prezentować bardziej minimalistyczną wersję repertuaru artystki.

Lady Gaga dokonała zmiany w swojej karierze cztery lata temu śpiewając z sześćdziesiąt lat starszym Tonym Bennettem. Postawiła na bardziej dojrzały dźwięk na swoim najnowszym albumie "Joanne", z piosenkami w klimacie country, odwołującymi się do rodziny.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje