Reklama

Reklama

Lady Gaga: Suknia ze Złotych Globów odnaleziona na aukcji

W styczniu 2019 roku Lady Gaga podbiła czerwony dywan lawendową suknią w stylu księżniczki od Valentino. Zaginiona w tajemniczych okolicznościach kreacja została wystawiona na sprzedaż przez pokojówkę, która ten piękny strój zdobyła... legalnie.

Lady Gaga podczas Złotych Globów czarowała kreacją

Odtwórczyni tytułowej roli w filmie "Narodziny gwiazdy", Lady Gaga podczas rozdania Złotych Globów 6 stycznia 2019 roku zrobiła furorę swoją stylizacją.

Ubrana niczym współczesny Kopciuszek piosenkarka nosiła lawendową suknię z trenem, sygnowaną przez Valentino - pasującą do jej farbowanych na tę okazję włosów. Jak oceniali komentatorzy, był to bezpośredni hołd dla sukienki noszonej przez Judy Garland w 1954 roku, która wystąpiła w oryginalnej wersji filmu.

Ta zjawiskowa suknia zniknęła po tym, gdy aktorka przebrała się z niej w hotelu. Teraz ten wyjątkowy strój został umieszczony na stronie aukcyjnej i wyceniony na osiem tys. dol. Kto ją sprzedaje?

Reklama

Pokojówka z Beverly Hilton, która pracowała w tym hotelu przez dwadzieścia cztery lata - także podczas Złotych Globów, donosi "Le Figaro".

Jak się okazuje, pokojówka weszła w posiadanie zjawiskowej sukni w zasadzie legalnie. Uznana za skradzioną, suknia została w rzeczywistości przekazana do hotelowego depozytu rzeczy znalezionych. Pokojówka znalazła suknię w pokoju artystki. Odręczny list pokojówki, zamieszczony na stronie aukcyjnej, mówi, że po upływie ustawowego terminu suknia została jej przekazana 3 września 2019 roku. Nikt bowiem nie zgłosił roszczenia do zaginionej kreacji.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga | Złote Globy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje