Reklama

Książę Harry rapuje! To nagranie szybko obiegło sieć

Książę Harry był gościem amerykańskiego show. W programie Jamesa Cordena zarapował znany utwór. Od tej strony fani go nie znali!

Książę Harry zaskoczył swoich fanów

Książę HarryMeghan Markle rozpoczęli nowe życie w Stanach Zjednoczonych. Na początku unikali mediów, cały czas jednak udzielając się charytatywnie. 

Reklama

Niedawno ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Przekazali to przy pomocy pięknej sesji zdjęciowej. Para pojawi się również w programie Oprah Winfrey

Książę zrobił też swoim fanom niespodziankę, przyjmując zaproszenie do programu Jamesa Cordena

Podczas wycieczki ulicami Los Angeles rozmawiali między innymi o synu uwielbianej pary. "Mój syn ma już ponad półtora roku, histeryzuje, ma niesamowitą osobowość, składa już dwa, trzy słowa, śpiewa piosenki. Jego pierwsze słowo brzmiało 'krokodyl', składające się z trzech sylab" - opowiadał książę. 

James Corden słynie z tego, że namawia swoich gości do zaśpiewania największych muzycznych przebojów. Tym razem książę Harry wykonał fragment piosenki z serialu "Bajer z Bel-Air". Nagranie pojawiło się w internecie i szybko stało się viralem, a fani byli zachwyceni jego poczuciem humoru i dystansem do siebie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Harry książę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama