Reklama

Reklama

Krzysztof Zalewski i Maria Dębska razem w teledysku. "Nie będzie romansu"?

Krzysztof Zalewski zaprezentował utwór zaśpiewany wspólnie z Marią Dębką, która wcieliła się w rolę Kaliny Jędrusik w filmie "Bo we mnie jest seks". Singel promuje właśnie ten film.

Krzysztof Zalewski w nowej piosence z Marią Dębską

Krzysztof Zalewski i Maria Dębska wystąpili razem w teledysku promującego film "Bo we mnie jest seks" przedstawiającego losy Kaliny Jędrusik. Piosenkę "Nie będzie romansu" (sprawdź!) napisał Zalewski w oparciu o użyty w filmie muzyczny temat Radosława Łuki.

Krzysztof Zalewski i Maria Dębska - "Nie będzie romansu". Zobacz klip!

Utwór obrazuje teledysk, w którym Zalewski i Dębska - tak samo jak w filmie - odgrywają kochanków. Obrazek w w kilka godzin obejrzało ponad 120 tys. osób.

"Rewelka!!! Klimat i utwór, klip. Wy oboje cudnie wyglądacie", "Romans z tą piosenką będzie na pewno", "Jezuuu... już czuję mrowienie pod skórą" - rozpisują się w komentarzach internauci.

"Bo we mnie jest seks" w reżyserii Katarzyny Klimkiewicz w kinach pojawi sie 19 listopada

Reklama

23 listopada w sklepach pojawi się koncertowy album Zalewskiego "MTV Unplugged" będący częścią legendarnego cyklu koncertów "bez prądu". Krzysztof Zalewski wykonał podczas koncertu swoje największe przeboje, a także niespodzianki takie jak premierowy utwór "Ptaki". Na scenie gościnnie pojawili się: Paulina i Natalia Przybysz, Justyna Święs i Kuba Karaś z zespołu The Dumplings oraz Miłosz Pękala, wirtuoz wibrafonu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje