Reklama

Krzysztof Krawczyk: Wkrótce płyta z synem ("Nasz cały świat, muzyki świat")

Jak donosi "Fakt" Krzysztofowi Krawczykowi w końcu udało się nagrać album z jego synem Krzysztofem Krawczykiem Jr. Wokalista nie kryje zadowolenia z tego powodu.

Krzysztof Krawczyk z synem nagrali wspólną płytę

Przypomnijmy, że informacje o wspólnym albumie z synem Krzysztofem Krawczykiem Jr. pojawiły się już na początku tego roku. Pisano wtedy, że na krążku znajdzie się kilka nieśmiertelnych anglojęzycznych przebojów oraz piosenki z repertuaru gwiazdy polskiej estrady.

Reklama

Jako producentów ogłoszono wtedy Andrzeja Kosmalę (menedżer Krawczyka) i Ryszarda Kniata.

"Nie mamy jeszcze wydawcy i dlatego nie możemy jeszcze określić daty ukazania się płyty na rynku" - wyjaśniali na profilu K & K Studio.

"Wypuszczamy tę informację, bo już mamy z Krzysztofem dosyć tych niesprawiedliwych prasowych zarzutów, że ojciec zlekceważył talenty Krzysztofa Juniora" - tłumaczyli w tamtym czasie producenci i dodawali, że album powstawał dwa lata w "wielkiej tajemnicy".

W grudniu serwisy plotkarskie zaczęły informować o tym, że płyta w ogóle się nie ukaże, na co zdecydowanie zareagował sam wokalista (zachowana pisownia oryginalna):

"Rynek fonograficzny nie jest dziś tak chłonny by co 2 miesiące wydawać płytę. Proszę się nie martwić,płyta ukaże się w swoim czasie. Podając informację o nagraniu takiej płyty nie podawaliśmy terminu jej wydania.On bardziej zależy od wytwórni płytowej niż od nas. Proszę nie szukać na siłę sensacji! Płyta jest,płyta bardzo udana i czeka na premierę" - pisał Andrzej Kosmala na Facebooku.

Kolejne informacje na temat płyty pojawiły się w "Fakcie". Duet wykonał m.in. piosenki Franka Sinatry i Lionela Richiego.

"Album jest bardzo przejmujący. W jednym z utworów syn tak czule śpiewa do ojca, że aż ciarki przechodzą" - zapewniał w rozmowie z "Faktem" menedżer Krawczyka Andrzej Kosmala. "W studiu nagraniowym panowała tak znakomita atmosfera, że zapewne coś jeszcze razem zrobią" - dodał.

Krzysztof Igor to jedyny syn Krzysztofa Krawczyka i jego drugiej żony, zmarłej w 2011 r. wokalistki Haliny Żytkowiak znanej z zespołów Tarpany, Amazonki i Trubadurzy.

Dyskografię Krzysztofa Krawczyka zamyka płyta "Biało-Czerwoni! Przeboje kibica" z tego roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje