Reklama

Reklama

Krzysztof Krawczyk nauczycielem

Krzysztof Krawczyk chciałby wykorzystać swoje doświadczenie sceniczne i pomóc młodym ludziom w pierwszych krokach ich muzycznej kariery. Wokalista już wkrótce zamierza otworzyć w Łodzi własną szkołę estradową.

Szkoła będzie się nazywała "Studium Piosenkarsko-Aktorskie Krzysztofa Krawczyka" i - jak informuje serwis www.cgm.pl - będzie to placówka pomaturalna, która ma przygotowywać do egzaminów na uczelnie artystyczne oraz do startu w takich programach, jak "Idol" czy "Szansa na sukces".

"W tej chwili trwa już remont kamienicy, w której będzie szkoła, już we wrześniu mają zacząć się pierwsze zajęcia. Traktuję to przedsięwzięcie bardzo osobiście, chciałbym żeby było uwieńczeniem czterdziestolecia pracy scenicznej, które niebawem będę obchodził" - mówi Krawczyk.

Reklama

"Chciałbym uczyć młodych ludzi szeroko pojętej filozofii tego zawodu, no i tego, jak uniknąć wielu pułapek, jakie czyhają na nas na każdym etapie kariery. Sam na pewno będę prowadził zajęcia dwa razy w miesiącu, chciałbym też zapraszać na gościnne wykłady m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Krystynę Prońko, Ryszarda Rynkowskiego, ale też np. Andrzeja Smolika" - dodaje artysta.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy