Reklama

Krystian Ochman zaskakuje jako "Prometeusz". Zobacz teledysk i sprawdź tekst

Spore zaskoczenie mogą przeżyć fani Ochmana, laureata 11. edycji "The Voice of Poland". Podopieczny Michała Szpaka prezentuje emocjonalny utwór "Prometeusz".

Spore zaskoczenie mogą przeżyć fani Ochmana, laureata 11. edycji "The Voice of Poland". Podopieczny Michała Szpaka prezentuje emocjonalny utwór "Prometeusz".
Ochman prezentuje nowy teledysk /AKPA

Krystian Ochman jest zwycięzcą 11. edycji "The Voice of Poland".

Jego uczestnictwo w telewizyjnym show TVP zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów.

Podopieczny Michała Szpaka był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singel "Światłocienie" był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów programu.

Drugim singlem były "Wielkie tytuły", następnie młody wokalista zaprezentował anglojęzyczną wersję "Światłocieni", a kolejną piosenką było "Wspomnienie".

Reklama

Teraz Ochman wypuścił bardziej poetycki utwór "Prometeusz", zaskakując swoich fanów.

Sprawdź tekst piosenki "Prometeusz" w serwisie Teksciory.pl!

"I dlaczego kogoś takiego nie wysyłamy na Eurowizję? Przecież chłop, by ich tam pozamiatał jak ja pokój 3 miesiące temu" - to jeden z wielu komentarzy zachwyconych sympatyków.

Autorem teledysku jest Bartosz Mieloch. Za piosenkę odpowiadają Ochman, Michał Pietrzak i Juliusz Kamil.

"'Prometeusz' porusza kwestię siły, wytrwałości i pewności w działaniach. Wszystko to w poetycki i teatralny sposób" - czytamy.

Kim jest Ochman?

Wokalista urodził się w Melrose w Stanach Zjednoczonych, a wychował w mieście Potomac w stanie Maryland (niedaleko Waszyngtonu). Jego rodzice wyjechali do USA studiować i pracować jeszcze za czasów PRL-u.

Warto wspomnieć, że dziadkiem Krystiana Ochmana jest słynny polski tenor - Wiesław Ochman. To właśnie wybitny artysta, wielokrotnie nagradzany w kraju i za granicą, był inspiracją dla młodego Krystiana. Do śpiewania zachęcał go z resztą sam sławny dziadek.

Co ciekawe, sam Krystian chętnie zapatruje się na możliwość stworzenia duetu z dziadkiem. "Wszystko przed nami. Jeśli chodzi o sztukę, lepiej jest mieć coś przed sobą niż za sobą" - mówił w "DDTVN".

Za jego sprawą początkujący wokalista zdecydował się na studia na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Wcześniej zwycięzca "The Voice of Poland" uczęszczał do Thomas S. Wootton High School w miejscowości Rockville.

Na powrót młodego wokalisty do Polski początkowo niechętnie patrzyła jego mama, ale ostatecznie zgodziła się, aby wziął udział w talent show TVP. "Gdybym powiedziała 'nie', to by był wściekły na mnie. Powiedziałam, żeby spróbował" - stwierdziła Dorota Ochman, matka Krystiana. "Uważam, że to był wspaniały pomysł, żeby wyjechał do Polski i studiował" - dodał Maciej Ochman, jego ojciec.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Ochman | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy