Reklama

Reklama

Konkurs: Spotkaj się z Depeche Mode w Warszawie! (rozwiązany)

W naszym konkursie można było wygrać udział w koncercie i spotkaniu z Depeche Mode 21 lipca 2017 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W naszym konkursie można było wygrać udział w koncercie i spotkaniu z Depeche Mode 21 lipca 2017 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Spotkaj się z Depeche Mode w Warszawie! /

17 marca do sklepów trafił "Spirit" - wyczekiwany przez licznych fanów następca "Delta Machine" z 2013 r. Nowy materiał grupa Depeche Mode promuje na trasie "Global Spirit Tour", w ramach której 21 lipca wystąpią na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Będzie to piąty koncert Brytyjczyków w stolicy - w lipcu 2013 r. grali już na Stadionie Narodowym, a wcześniej na stadionie Legii (czerwiec 2006), torze wyścigów konnych Służewiec (wrzesień 2001) i w Hali Torwar (lipiec 1985).

Podczas pierwszej części "Global Spirit Tour" Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher wystąpią dla ponad 1,5 miliona fanów w 32 miastach w 21 krajach Europy.

Reklama

Za produkcję 14. studyjnego albumu odpowiada James Ford, mający na koncie współpracę z m.in. Florence & The Machine, Foals, Arctic Monkeys, Jessie Ware i Mumford & Sons. Ford jest też członkiem grup Simian Mobile Disco i The Last Shadow Puppets.

"Jesteśmy niezwykle dumni z dźwięku i energii albumu 'Spirit' i bardzo podekscytowani tym, że wracamy na trasę, aby podzielić się nim z fanami na całym świecie" - zapowiadał Dave Gahan.

Grupa ma na koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt, co sytuuje ją w gronie największych światowych gwiazd muzyki.

Lista zwycięzców w konkursie "Spotkaj się z Depeche Mode w Warszawie":

Prawo uczestnictwa w koncercie Depeche Mode w Warszawie (21 lipca) dla dwóch osób oraz prawo wzięcia udziału w spotkaniu z zespołem (Meet&Greet).

Anna Bornik, Łódź

Nagroda pocieszenia - płyta Depeche Mode:

Marcin Matusiński, Siemanowice Śląskie
Dariusz Chojnacki, Marki
Marlena Niemirowska, Wałbrzych
Anna Gąsiorowska-Rowicka, Pieszyce


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | Depeche Mode

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy