Reklama

Koniec wojny. Axl Rose i Slash się pogodzili

Śmiertelni wrogowie - Slash i Axl Rose - pogodzili się. Czy to oznacza możliwy powrót Guns N' Roses w najbardziej znanym składzie?

Slash i Axl Rose znów są kolegami?

W maju Slash zapytany o to, czy istnieje szansa, że zagra jeszcze kiedyś z GNR odpowiedział, że nie odrzuca takiej możliwości. Dodał również, że aby do tego doszło, gitarzysta musi ponownie nawiązać kontakt z liderem zespołu Axlem Rosem.

Reklama

Bardzo możliwe, że panowie w końcu znaleźli czas, by porozmawiać, gdyż w wywiadzie dla szwedzkiej telewizji Slash przyznał, że odnowił swoją przyjaźń z Axlem Rosem. Jeden z warunków powrotu do Gunsów został więc spełniony.

"To trwało zbyt długo. Jednak teraz jest dobrze. Czasem trzeba radzić sobie z negatywnymi emocjami, które były przy tobie przez tak długi okres".

Odnowienie przyjaźni nastąpiło w bardzo interesującym momencie, bo po tym, jak ostatnio zespół opuściło dwóch gitarzystów - DJ Ashba oraz Ron "Bumblefoot" Thal.

Na razie na temat powrotu Slasha do grupy nie wypowiedział się najbardziej zainteresowany, czyli sam Axl Rose. Na potencjalną reaktywację przyjedzie pewnie jeszcze chwilę poczekać.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Axl Rose | Guns N'Roses | Slash

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje