Reklama

Reklama

Kiedy gwiazda przechodzi ci koło nosa, a ty nie masz o tym pojęcia

Zazwyczaj wielkim gwiazdom trudno jest się przemieszczać, ponieważ na każdym kroku lgną do nich grupki fanów, chcących zamienić słowo ze swoimi idolami albo otrzymać autograf. Znani na całym świecie muzycy, przyzwyczajeni raczej do sytuacji, w których ne muszą się przedstawiać, czasem (ku ich własnemu zdziwieniu) znajdują się w sytuacjach, gdy ludzie nie mają pojęcia, kogo właśnie spotkali na swojej drodze...

Taylor Swift


Taylor Swift wraz ze swoją przyjaciółką Gigi Hadid bawiła się w tym roku na festiwalu Coachella w Kalifornii, gdzie wzięła udział m.in. w koncercie australijskiego DJ-a Flume’a.

Podczas występu ona i jej towarzyszka w najlepszych humorach tańczyły tuż przed punktem, z którego sterowano światłami scenicznymi. Przeszkadzało to znajdującemu się tam menedżerowi artysty, który zdecydował się podejść do kobiet i wyprosić je z koncertu. Dopiero później zorientował się, z kim ma do czynienia, a wcześniej na jego zachowanie zareagowali ochroniarze gwiazd.

Reklama


Adele nie została rozpoznana przez fanów, ale nie do końca była sobą. Brytyjska gwiazda wkręciła uczestników konkursu na jej sobowtóra.

Adele we współpracy z Grahamem Nortonem z BBC postanowiła sprawić psikusa swoim naśladowcom. Jednak, aby tego dokonać potrzebowała odpowiedniej charakteryzacji. Wokalistce dorobiono sztuczny nos, podbródek, zmniejszono usta i zmieniono makijaż.

Nikt z kandydatów nie rozpoznał Adele dopóki ta nie stanęła na scenie i zaśpiewała swoim potężnym głosem przeboju "Make You Feel My Love".

U2


Muzycy U2 również postanowili zrobić psikusa fanom. Wraz z Jimmym Fallonem pojawili się w nowojorskim metrze i zagrali utwór "I Still Haven't Found What I'm Looking For".

Żeby nie było zbyt łatwo, każdy z członków grupy był zakamuflowany (Fallon również). W trakcie piosenki nikt z przechodniów nie zorientował się, że człowiek z niebieskim kapeluszem na głowie, to jeden z bardziej popularnych wokalistów na świecie.

Ostatecznie Jimmy Fallon widząc, że nie nikt nie rozpoznał formacji, wprowadził "plan B", polegający na energicznym zdjęciu przebrania.

Erykah Badu


Erykah Badu, w ramach eksperymentu, postanowiła sprawdzić, jak bardzo rozpoznawalna jest w Nowym Jorku, a przy okazji dowiedzieć się, jak to jest zarabiać śpiewaniem w miejscach publicznych.

Artystka wystąpiła na Times Square incognito. Przez cały spędzony tam czas zarobiła 3,6 dolara. W materiale widać, że nikt nie reaguje i nie rozpoznaje jej charakterystycznego wokalu.

Jay Z


Mimo swojego gwiazdorskiego statusu Jay Z nie wybrał dla siebie vipowskiego miejsca podczas występu Beyonce w ramach festiwalu Made In America. Raper zajął miejsce w tłumie, wśród innych uczestników koncertu.

Mimo że Jay Z założył na głowę kaptur, nie został rozpoznany przez wszystkich fanów. Nieliczni, którzy go zauważyli, zarejestrowali, jak raper świetnie bawił się na występie żony. Jay Z śpiewał z Beyonce słowa piosenek i tańczył razem z innymi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje