Reklama

Kesha dziękuje za wsparcie: Mam twarz opuchniętą od łez

​Kesha po raz pierwszy od ogłoszenia niekorzystnego dla niej werdyktu w sporze z menedżerem i producentem Dr. Luke'em zabrała głos. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie oraz podziękowanie dla wszystkich, którzy zechcieli ją wesprzeć w tych trudnych chwilach.

Kesha jest wdzięczna fanom i gwiazdom za pomoc

Przypomnijmy, że 19 lutego sąd w Nowym Jorku nie przychylił się do prośby Keshy i nie zezwolił na zwolnienie wokalistki z jej kontraktu z Sony.

Reklama

Oznacza to, że gwiazda nadal musi nagrywać muzykę ze swoim menedżerem i producentem Dr. Luke'em, którego w 2014 roku oskarżyła o znęcanie się nad nią i molestowanie seksualne.

Tuż po werdykcie w sieci zaroiło się od słów wsparcia pod adresem Keshy. Po jej stronie stanęło również wielu celebrytów, w tym m.in. Ariana Grande, Lily Allen, Lady Gaga, Anne Hathaway, Reese Witherspoon, Lorde i Demi Lovato. Taylor Swift natomiast ofiarowała wokalistce 250 tysięcy dolarów.

Kesha postanowiła za pomocą profilu na Instagramie podziękować wszystkim za okazane wsparcie.

"Nie da się opisać słowami mojej wdzięczności. Dziękuję nie wystarczy, ale to wszystko co mam. Dziękuję wam miliony razy i na zawsze. Wsparcie, które otrzymałam sprawiło, że mam twarz opuchnięta od łez. Kocham was wszystkich tak bardzo. Oświadczenie dłuższe niż pozwala na to ten format pojawi się wkrótce..." - napisała Kesha.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ke$ha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje