Reklama

Reklama

Karolina Artymowicz po "Idolu": Premiera singla "Dalej"

Dzień po wielkim finale "Idola" laureatka drugiego miejsca w tym programie - Karolina Artymowicz - prezentuje debiutancki singel "Dalej".

Karolina Artymowicz w "Idolu"

Tegoroczna maturzystka długo była faworytką do zwycięstwa w "Idolu". Ostatecznie show wygrał Mariusz Dyba, a Karolina Artymowicz zajęła drugie miejsce. Zdobyła dodatkową nagrodę Głos RMF FM przyznaną przez słuchaczy tej stacji (i kampanię promocyjną o wartości 100 tys. zł).

"Mała dziewczyna z małą gitarką, miłością do słodyczy, małych wydr, małych piesków i maślanego popcornu" - tak mówi o sobie 19-latka, grająca na ukulele.

"'Dalej' jest piosenką o tęsknocie za czasem pełnym życia, młodości i miłości. Odwołuje się do przyrody, natury czyli tego, co jest mi najbliższe i co jest nieodłącznym elementem mojej muzyki. Przenosi nas w tajemnicze krainy, w których nigdy nie byliśmy, ale zawsze było nam do nich tęskno i w których nie zaznamy samotności. Ze świata przyrody, który mnie otacza i inspiruje, staram się wybrać najpiękniejsze momenty i skrzętnie przelać je na nuty i słowa, którymi później mogę się z wami podzielić. Zapraszam was do mojego magicznego muzycznego świata" - tak o swoim debiutanckim singlu opowiada Karolina Artymowicz.

Reklama

Sprawdź tekst utworu "Dalej" w serwisie Teksciory.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Artymowicz | Idol (tv)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje