Reklama

Reklama

Kanye West zaginął? Były menedżer biznesowy "nie potrafi go zlokalizować"

Niepokojące wieści przekazał były menedżer Kanyego Westa, który domaga się od niego zapłaty za pracę. Jak twierdzi Thomas St John, nie jest w stanie skontaktować się z Westem i dowiedzieć, gdzie dokładnie raper przebywa.

Niepokojące wieści przekazał były menedżer Kanyego Westa, który domaga się od niego zapłaty za pracę. Jak twierdzi Thomas St John, nie jest w stanie skontaktować się z Westem i dowiedzieć, gdzie dokładnie raper przebywa.
Kanye West /SplashNews.com/East News /East News

Były pracownik chciał wręczyć mu dokumenty, a wśród nich pozew. Chodzi o okres, w którym Thomas St John zajmował się sprawami biznesowymi Kanyego Westa. Mężczyźni współpracowali przez 18 miesięcy, a prawnik rzekomo nie dostał za to ani grosza.

Starszy doradca biznesowy w dokumentach datowanych na 19 grudnia 2022 roku poprosił o więcej czasu na doręczenie dokumentów procesowych Westowi, bo nie jest w stanie go zlokalizować. Raper widnieje na pozwie wraz ze swoją firmą, Yeezy LLC. 

Reklama

Nie dość, że niemożliwe było dotarcie bezpośrednio do rapera, to zespół prawnika nie mógł także skontaktować się z przedstawicielami prawnymi Westa. 

"Zostaliśmy poinformowani o nowej firmie prawniczej, ale nie o konkretnym punkcie kontaktowym. Następnie dowiedzieliśmy się, że firma prawnicza zidentyfikowana jako nowy adwokat nie była powiązana z pozwanymi. (...) W związku z tym nie byliśmy w stanie dotrzeć do pozwanego za pośrednictwem ich obrońcy. Ogólnie mieliśmy trudności z potwierdzeniem najlepszego aktualnego adresu Kanye Westa" - mają brzmieć dokumenty.

Informacja o "zaginięciu" Westa jest zaskakująca, choć ten ostatnio zniknął też z platform społecznościowych i niektórzy zastanawiali się, czy nie zdecydował o leczeniu. Muzyk cierpi na zaburzenia afektywne dwubiegunowe, ale w przeszłości nie chciał brać specjalnych leków, by poprawić swój stan.

Media bezskutecznie próbowały skontaktować się z przedstawicielem Kanyego Westa. Na ten moment wiadomo, że spotkanie przed ustaleniem daty procesu ma odbyć się w kwietniu 2023 roku.

Kanye West nazwany największym antysemitą

Ostatnie miesiące są trudne dla Westa i jego fanów. Kanye z idola Ameryki stał się osobą niechcianą przez społeczeństwo - wszystko z powodu jego komentarzy dotyczących polityki i społeczeństwa. W jednym z programów stwierdził, że "lubi Hitlera", a także przekonany o swojej nietykalności, twierdził, że może głosić antysemickie komentarze i nikogo nie będzie to obchodzić.

Artysta przeliczył się jednak, a kontrakty z nim rozwiązały Adidas i Balenciaga - jako oficjalną przyczynę podano "nienawistne i niebezpieczne" komentarze dotyczące Żydów. Londyńskie muzeum Madame Tussauds usunęło jego figurę woskową, a studia tatuażu zaoferowały darmowe usuwanie tatuaży związanych z raperem.

Czytaj też:

"Jego odpowiedzi są obrzydliwe i godne potępienia". Odcinają się od Westa

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kanye West

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy