Reklama

Reklama

Kanye West nagra album ku pamięci Bowiego? Internauci już protestują

W mediach pojawiły się informacje (jak dotąd niepotwierdzone), że Kanye West zamierza nagrać album z utworami zmarłego Davida Bowiego. Internauci szybko zareagowali na tę wiadomość, inicjując petycję przeciwko pomysłowi rapera.

Kanye West nagra album ku pamięci Davida Bowiego?

David Bowie zmarł 10 stycznia 2016 roku po kilkunastomiesięcznej walce z rakiem. Legendarnego muzyka licznie wspominali artyści z całego świata. Wielu z nich oddało mu hołd śpiewając podczas swoich koncertów jego utwory.

"David Bowie był jedną z moich najważniejszych inspiracji, tak nieustraszony, tak kreatywny, dał nam magię na całe życie" - napisał Kanye West po śmierci Bowiego.

Jak donosi tabloid "The Daily Star", po repertuar Davida Bowiego prawdopodobnie zdecydował się sięgnąć także Kanye West. Podobno amerykański raper pracuje już nad swoimi wersjami przebojów “Rebel Rebel" oraz "Heroes".

Reklama

"Niektóre z nich to po prostu covery, w których Kanye śpiewa. Na pozostałych rapuje swoje własne teksty do muzyki Bowiego" - czytamy w "The Daily Star".

Mimo że informacja o nagrywaniu albumu w hołdzie Bowiemu nie została potwierdzona, nie powstrzymało to internautów przed założeniem specjalnej petycji, która ma odwieść Westa od takiego zamierzenia.

Jak dotąd pod wnioskiem podpisało się ponad 750 osób.

Nie jest to pierwsza petycja skierowana przeciwko Kanye Westowi. W 2015 roku mnóstwo osób protestowało przeciwko występowi rapera na legendarnym festiwalu Glastonbury. Mimo to koncert Westa ostatecznie się odbył.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje