Reklama

Kanye West i Dua Lipa w duecie?

Według nieoficjalnych informacji Kanye West planuje nawiązać współpracę z brytyjską gwiazdą pop Duą Lipą.

Kanye West jest oczarowany 23-letnią Duą Lipą

Przypomnijmy, że Kanye West pracuje obecnie nad albumem "Yandhi", który miał ukazać się jeszcze w listopadzie 2018 roku. Jego premiera została jednak przesunięta ze względu na potrzebę dopracowania materiału przez rapera i producenta.

Reklama

Na płycie wśród gości usłyszymy m.in. Kid Cudiego, Young Thuga, Nicki Minaj. Swój wokal zdążył nagrać również zastrzelony w zeszłym roku XXXTentacion.

Kolejnym zaproszonym artystą na album ma być mająca kosowskie korzenie brytyjska wokalistka Dua Lipa.

"Kanye jest zachwycony głosem Duy i wie, że jest teraz na topie w branży muzycznej. Spotkał ją podczas spotkań, na których prezentuje nową muzykę w Los Angeles" - podał informator "The Sun".

West miał być również pod wrażeniem hitu Lipy "One Kiss", który nagrała wraz z Calvinem Harrisem. "Dostrzegł, jaki sukces komercyjny odniósł ten singel" - czytamy w "The Sun".

Dodajmy, że Dua Lipa w rozmowie z "Rolling Stone", przyznała, że nie skupiała się nigdy na konflikcie na linii Taylor Swift - Kanye West, ale gdyby miała wybierać muzycznie, to jako wielka fanka hip hopu, postawiłaby na współpracę z raperem.

Wokalistka zdradziła na początku roku, że chciałaby na swojej drugiej płycie umieścić piosenki stworzone wraz z raperami. Możliwość nagrywania z Westem, stworzyłaby dla niej nowe możliwości.

Dyskografię Kanye Westa zamyka album wydany wraz Kid Cudim "Kids See Ghosts" z czerwca 2018 roku.

Dua Lipa zadebiutowała natomiast płytą "Dua Lipa" z 2017 roku.

Dowiedz się więcej na temat: Kanye West | Dua Lipa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje