Reklama

Kamil Bednarek z dziewczyną na wakacjach w Grecji

Kamil Bednarek wrzucił zdjęcia z greckiej wyspy Santorini. Wokalista przyznał, że to ostatnie momenty jego wypoczynku i wraca do intensywnej pracy. Gwiazdorowi towarzyszyła jego partnerka.

Kamil Bednarek pokazał zdjęcia z wakacji z partnerką

Na Instagram Stories Bednarka pojawił się kadr, jak obejmuje partnerkę oraz krótki filmik, na którym pokazuje piękne widoki, jakie ma okazje oglądać na wyspie Santorini.

Reklama

"Ostatnie chwile wakacji... Wracam i działam, bo mam dla was parę niespodzianek muzycznych" - napisał.

Na wakacjach wokaliście towarzyszy jego wieloletnia partnerka Victoria, która jest modelką.

Według Pudelka piosenkarz uważa swoją dziewczynę "za miłość swojego życia" i wkrótce planuje jej się oświadczyć.

Na początku sierpnia do sieci trafiły dwa single Bednarka pt. "Bądź przy mnie" (posłuchaj!) i "Momenty" (sprawdź!). Zapowiada on październikową trasę koncertową wokalisty # bednarekinaczej 2020. Jej przedsmakiem był też występ w koncertowej serii TVN-u pt. "Salon dźwięku".

"Teraz jeszcze bardziej doceniam to, że mogę grać, że mogę być na scenie. (...) W tamtym roku miałem dużo koncertów i dużo obowiązków i tęskniłem za domem. Wcześniej nie miałem szans, żeby zatęsknić za koncertami, za muzyką - a teraz tęsknię" - zapowiadał Kamil Bednarek w rozmowie z RMF FM.

Ostatni studyjny album jego grupy Bednarek to "Talizman" z grudnia 2017 r. W lutym 2019 r. zespół wypuścił koncertowy album "MTV Unplugged".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bednarek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje