Reklama

Kamil Bednarek i jego "Momenty": Zobacz teledysk i sprawdź tekst

"To jest piosenka dla wszystkich, którzy zatęsknili za normalnością" - mówi Kamil Bednarek o swoim nowym utworze "Momenty".

Kamil Bednarek prezentuje nowy teledysk

Do sieci właśnie trafił teledysk "Momenty", który jest drugą zapowiedzią szykowanej na październik trasy #bednarekinaczej 2020.

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "Momenty" w serwisie Teksciory.pl!

"Teraz jeszcze bardziej doceniam to, że mogę grać, że mogę być na scenie. (...) W tamtym roku miałem dużo koncertów i dużo obowiązków i tęskniłem za domem. Wcześniej nie miałem szans, żeby zatęsknić za koncertami, za muzyką - a teraz tęsknię" - mówi Kamil Bednarek w rozmowie z RMF FM.

"Ten zwariowany dla nas czas pozwolił uświadomić mi, jak bardzo brakuje mi codzienności, która tak często miałem złudzenie mnie przytłaczała... Tęsknie za tym czego jeszcze kilka miesięcy temu nie umiałem docenić. Jak widać, w życiu niczego nie możemy być pewni więc łapmy jak najwięcej pięknych chwil, cieszmy się nimi i twórzmy momenty, które będziemy wspominać całe życie" - opowiada.

Wokalista napisał tekst piosenki "Momenty", a przy muzyce pomagał mu Jan Smoczyński. Za produkcję klipu odpowiada Mortvideo.

W klipie u boku wokalisty pojawia się m.in. jego młodszy brat Konrad Bednarek, a także odpowiedzialna za oprawę taneczną Oliwia Kłonowska.

Wcześniej poznaliśmy singel "Bądź przy mnie".

Jesienią 2019 r. Kamil Bednarek przypomniał się widzom TVP jako jeden z trenerów "The Voice of Poland".

Przygoda wokalisty z muzycznym show Dwójki prawdopodobnie zakończy się po jednym sezonie (11. edycja zapowiedziana została na jesień 2020 r.).

Sprawdź tekst "Bądź przy mnie" w serwisie Teksciory.pl!

Ostatni studyjny album jego grupy Bednarek to "Talizman" z grudnia 2017 r. W lutym 2019 r. zespół wypuścił koncertowy album "MTV Unplugged".

Pod koniec ub. r. poznaliśmy nowe utwory "Możemy więcej" (gościnnie MatheoClaysteer) i "Milczące lasy" (gościnnie Anja Sei).

Oto szczegóły jesiennej trasy "#Inaczej Tour 2020":

2.10 - Wrocław, A2
8.10 - Częstochowa, Hala Sportowa
10.10 - Katowice, MCK
17.10 - Szczecin, Netto Arena
18.10 - Poznań, B17
22.10 - Gdańsk, Stary Maneż
25.10 - Kraków, Kwadrat
15.10 - Lublin, Hala Globus
5.11 - Warszawa, Praga Centrum
5.12 - Łódź, Wytwórnia.

INTERIA/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje