Reklama

Reklama

K2 podsumowuje 2015 rok i zapowiada płytę (utwór "Outsider")

Pod koniec 2015 roku K2 postanowił podsumować ostatnie 12 miesięcy. Zrobił to za pomocą numeru "Outsider". To kolejna zapowiedź nowej płyty rapera, która ukaże się w tym roku.

K2 podsumował rok utworem "Outsider"

Jeszcze w 2014 roku za sprawą nagranego wspólnie z Buką "1 momentu" trafił na pierwsze miejsca radiowych i telewizyjnych list przebojów. Teledysk do tego utworu znalazł się na czwartym miejscu wśród najchętniej oglądanych klipów przez polskich użytkowników YouTube'a.

W kolejnym roku popularność K2 nie przestała rosnąć: do dziś wideo do "1 momentu" odtworzono w serwisie YouTube blisko 45 mln razy.

W 2015 roku album "Anatomia" (premiera w kwietniu 2014 roku) pokrył się platyną. Raper wystąpił z Buką na deskach Opery Leśnej w Sopocie, zajmując pierwsze miejsce w koncercie "Hity sieci" podczas Polsat SuperHit Festivalu.

Reklama

Otrzymał też aż 3 nominacje do nagrody Eska Music Awards 2015 (w kategoriach: "Najlepszy hit", "Najlepszy artysta w sieci" i "Najlepszy radiowy debiut").  

"Outsider" to już druga po "Jutro nadchodzi zawsze" i zupełnie inna odsłona nowej płyty K2. Za produkcję utworu odpowiada Bardziej Matt. W utworze raper porusza m.in. temat sukcesu medialnego, oczekiwań ze strony fanów i hejterów. Singel jest jednocześnie kolejną po "Jutro nadchodzi zawsze" odsłoną nowej płyty artysty, która ukazać ma się w 2016 roku.

Posłuchaj utworu "Outsider":

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje