Reklama

Reklama

K.A.S.A. w areszcie domowym? Zobacz teledysk "Tak jak każdy z nas" i sprawdź tekst

Pamiętany z przebojów "Maczo", "Reklama" czy "Piękniejsza" Krzysztof "K.A.S.A." Kasowski wypuścił teledysk do piosenki "Tak jak każdy z nas". W klipie pojawiły się rekwizyty z różnych okresów jego kariery trwającej już ponad 25 lat.

K.A.S.A. prezentuje nowy teledysk

K.A.S.A. największą popularnością cieszył się na przełomie XX i XXI w. Wówczas status przebojów zdobyły takie piosenki, jak m.in. "Reklama", "Kasanova", "Sex i kasa", "Piękniejsza" czy "Maczo", a sam Krzysztof Kasowski zgarnął dwie nominacje do Fryderyków.

Co jakiś czas wypuszcza nowe produkcje, które jednak nie cieszą się tak wielkim zainteresowaniem.

"Ostatnio zrobiłem kilka 'klipów' w moim mieszkaniu więc pojawiły się podejrzenia, że mam nałożony areszt domowy. Póki co nie! Wyszedłem zatem całkiem legalnie z domu zabierając ze sobą walizkę z całym moim dotychczasowym (estradowym) dorobkiem. Znalazły się w niej rekwizyty z różnych okresów mojej działalności (sombrero się nie zmieściło, peruka afro i kapelusik z pierwszej płyty zostały utracone na trasach koncertowych). Wszystko z powodu ćwierćwiecza mojej muzycznej działalności (a nawet o jeden rok więcej) Kto rozpoznaje pozostałe rzeczy i pamięta w jakich nagraniach się znalazły?" - dopytuje K.A.S.A. przy okazji premiery nowej piosenki "Tak jak każdy z nas".

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "Tak jak każdy z nas" w serwisie Tekściory.pl!

Wokalistę w chórkach wsparła jego przyjaciółka Edyta Strzycka. Z kolei za teledysk odpowiadał jej partner - Łukasz Stępniewicz.

Kim jest Edyta Strzycka?

Pochodząca także z Kielc wokalistka ma na koncie występy w kilku telewizyjnych talent shows. W pierwszej edycji "The Voice of Poland" dotarła do ćwierćfinału w drużynie Kayah (sprawdź!). Z kolei w 11. odsłonie "Must Be The Music" w Polsacie zdobyła trzy głosy na "tak" na castingu.

"Tak jak każdy z nas" to kolejny efekt współpracy Kasowskiego i Strzyckiej - wcześniej razem występowali w piosenkach "Teraz bez ciebie" Edyty (2011) i "Mylą nas" (duet Kasowskiego z Norbim) z 2015 r., a także "Miasto funk" (2020).

Edyta Strzycka śpiewała w chórkach u takich gwiazd, jak m.in. Izabela Trojanowska i Jacek Kawalec.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy