Reklama

Reklama

Justyna Steczkowska o "klątwie"

Specjalne oświadczenie w sprawie publikacji "Faktu" wystosowała Justyna Steczkowska.

Justyna Steczkowska zaśpiewa z Jose Carrerasem

W "Fakcie" pojawił się tekst poświęcony koncertowi Jose CarrerasaJustyny Steczkowskiej. Tabloid pisząc o możliwości odwołania ich wspólnego występu w Sopocie dał tytuł "Klątwa Carrerasa dobije Steczkowską".

Przypomnijmy, że pod koniec 2015 r. wokalistka została zaproszona na koncert tenora do Krakowa, ale do stolicy Małopolski dotarła z opóźnieniem i ostatecznie wówczas do gościnnego występu nie doszło.

31 lipca Carreras i Steczkowska mają zaplanowany koncert w Operze Leśnej w Sopocie.

Wokalistka zdecydowała się wystosować oświadczenie, w którym prostuje najnowsze doniesienia "Faktu", nazywając je "nieprawdziwymi".

Reklama

"Powody tej kłamliwej publikacji są zupełnie niezrozumiałe, zażądaliśmy dzisiaj publikacji przez 'Fakt' sprostowania i mamy nadzieję, że redaktor naczelny będzie miał na tyle poczucia odpowiedzialności i przyzwoitości, że swój obowiązek spełni. Zapewniamy wszystkich, którzy kupili już bilety na to wydarzenie, jak i tych którzy chcą je dopiero nabyć, że organizacja koncertu nie jest zagrożona i na pewno będziemy mogli cieszyć się nim wspólnie w Operze Leśnej w Sopocie w zaplanowanym terminie tj. dniu 31 lipca 2016 r. Miło nam, że na spotkanie z Wami czeka wraz z Justyną Steczkowską Jose Carreras, który właśnie przysłał swoje wideo potwierdzające jego udział w koncercie" - czytamy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL