Reklama

Reklama

Justyna Steczkowska: Nadchodzi cygańskie szaleństwo

Po zakończeniu trasy promującej płytę "Anima", Justyna Steczkowska rozpoczyna "cygańskie szaleństwo" związane z premierą albumu "I na co mi to było?" nagranego wspólnie z serbskim trębaczem - Bobanem Markovićem.

Justyna Steczkowska zaprasza na cygańskie wesele

Płyta "I na co mi to było?" ukaże się 22 października. Pod koniec lipca pojawił się teledysk do pierwszego singla "Kto wciska mi kit". Drugim utworem zapowiadającym album jest "Biel całuje biel".

Sprawdź tekst utworu "Biel całuje biel" w serwisie Tekściory.pl!

"To będzie cygańskie szaleństwo. Wielkie show z ogromną liczbą ludzi, prawie 20 osób na scenie..." - opowiada Justyna Steczkowska w "Pytaniu na śniadanie".

Reklama

"To jest świetna zabawa, bo muzyka serbsko-cygańska jest bardzo wesoła, natomiast nie zabraknie też wielkich wzruszeń, prawdziwej krwi na scenie, zdrady i ważnych pytań. To jest wielkie show przede wszystkim" - podkreśla wokalistka.

Justyna Steczkowska w "Pytaniu na śniadanie" (źródło: TVP):

Grający na trąbce 51-letni Boban Marković to założyciel i lider Boban Marković Orkestar, która po dołączeniu jego syna zmieniła nazwę na Boban i Marko Marković Orkestar. Muzyk - jeden z czołowych przedstawicieli nurtu Balkan Brass - wraz ze swoim zespołem był wielokrotnie nagradzany podczas festiwalu Guča. Utwory Boban Marković Orkestar obok piosenek Gorana Bregovicia grają dużą rolę w słynnym filmie "Underground" Emira Kusturicy.

Justyna Steczkowska z myślą o tym międzynarodowym projekcie wcieliła się w cygańską famme fatale, a jej wizerunek do tej płyty doskonale odzwierciedla wyjątkowy charakter całego przedsięwzięcia - czytamy w zapowiedzi.

Na płycie znalazło się 12 kompozycji, autorem wszystkich polskich tekstów jest Filip Łobodziński.

Początkowo na koncertach nie pojawią się liderzy Boban i Marko Marković Orkestar (ze względu na problem z dograniem terminów), ale będą prawdziwi Cyganie. Całość pomyślana jest jako cygańskie wesele.

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Kto wciska mi kit" w serwisie Tekściory.pl!

Dodajmy, że występ w gotyckim kościele Union Chapel w Londynie (ostatni na trasie "Anima") został zarejestrowany na potrzeby koncertowego DVD.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL