Reklama

Reklama

Justyna Majkowska kończy 40 lat

Justyna Majkowska zasłynęła jako wokalistka Ich Troje. W zespole śpiewała w okresie jego największej świetności. Gdy odeszła, i o formacji, i o samej Majkowskiej zaczęło być coraz ciszej. Co stało się z wokalistką?

Justyna Majkowska zasłynęła jako wokalistka Ich Troje. W zespole śpiewała w okresie jego największej świetności. Gdy odeszła, i o formacji, i o samej Majkowskiej zaczęło być coraz ciszej. Co stało się z wokalistką?
Justyna Majkowska i Michał Wiśniewski w trakcie konceru z okazji 20-lecia Ich Troje w katowickim Spodku /Łukasz Kalinowski /East News

Urodzona 17 lipca 1977 roku w Zduńskiej Woli piosenkarka największą sławę zyskała występując w zespole Ich Troje, do którego dołączyła w 2001 roku, po odejściu Magdy Femme. Choć z formacją występowała tylko do 2003 roku, zrobiła oszałamiającą karierę i zdążyła się przyczynić do największego sukcesu zespołu.

Sprawdź tekst utworu "Powiedz" w serwisie Teksciory.pl!

To właśnie z Majkowską Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa nagrali dwa najpopularniejsze albumy grupy, "Ad. 4" i "Po piąte... a niech gadają". Obie płyty pokryły się w Polsce diamentem.

Reklama

Po odejściu z Ich Troje, Majkowska rozpoczęła karierę solową. W 2004 roku ukazał się jej pierwszy studyjny album "Nie czekam na cud". Na drugą płytę fanom przyszło czekać aż do 2011 roku. Wówczas ukazał się album "Zakochana od jutra", ostatni dotychczas w karierze Majkowskiej.

Sprawdź tekst utworu "Zawsze pójdę w Twoją stronę" w serwisie Teksciory.pl!

Wokalistka nie odcięła jednak się całkowicie od Ich Troje. W międzyczasie wystąpiła z zespołem na koncercie z okazji 10-lecia zespołu. Wzięła również udział w koncercie na 20-lecie grupy, a także nagrała z Michałem Wiśniewskim utwór "Krzyk". Nie można również zapomnieć o dwóch występach z formacją na Eurowizji - w 2003 roku, gdy była jeszcze w Ich Troje, oraz w 2006 roku, już gościnnie.

Sprawdź tekst utworu "Krzyk" w serwisie Teksciory.pl!

"Każdy z nas robi swoje. Nam się super współpracuje. Czy to Ania Świątczak, czy Justyna, zawsze miło do tego wracam, bo to jest mega czas i dwie różne osobowości, które wiele wniosły do tego zespołu.  Justyna nie musiała się godzić na ten kawałek, a powiedziała tak" - mówił serwisowi Przeambitni.pl Michał Wiśniewski po nagraniu utworu "Krzyk". W "Dzień Dobry TVN" wokalista przyznał natomiast, że "zawsze rozumiał się bez słów" z Majkowską.

Prywatnie Majkowska od 2005 roku jest w związku małżeńskim z Jarosławem Miśkiewiczem, z którym ma prawie 12-letniego obecnie syna Ignacego.

Piosenkarka mieszka w Zduńskiej Woli. Jest ambasadorką tamtejszej Fundacji AMI, która pomaga niepełnosprawnym dzieciom. Na co dzień niegdysiejsza wokalistka Ich Troje pracuje natomiast w szkole specjalnej, gdzie zajmuje się terapią dzieci z autyzmem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy