Reklama

Justin Bieber poucza fanów: Szanujcie mnie

Justin Bieber zwrócił się do swoich fanów, by ci okazywali mu szacunek, gdy chcą zrobić sobie z nim zdjęcie.

Justinowi Bieberowi nie podoba się zachowanie jego fanów

Kanadyjski wokalista promuje obecnie swój najnowszy singel "What Do You Mean?". Bieber przyznał, że czuje się osaczony przez wszędobylskich fanów i nie podoba mu się sposób, w jaki ludzie proszą go o autograf lub wspólne zdjęcie.

Reklama

"Jeśli gdzieś idę albo się gdzieś zjawiam i prosicie mnie o wspólne zdjęcie, to jak nie reaguję i kontynuuję spacer, prawdopodobne jest, że może nie chcę robić sobie zdjęcia w tym momencie" - mówił Justin Bieber.

Wokalista dodał, że głośniejsze okrzyki tłumu wcale nie nakłaniają go do zmiany zdania. Przyznał też, że często chce po prostu cieszyć się chwilą, ale z reguły fani mu to uniemożliwiają.

"Nie mogę się cieszyć, jeśli nie czuję w tym momencie żadnego szacunku do mnie. Zazwyczaj szanse są takie, że zrobię sobie to zdjęcie, ale jeśli czasami tego nie zrobię albo nie będę w nastroju, żeby robić sobie zdjęcie w danej chwili, proszę, okażcie mi szacunek i traktujcie mnie w sposób, w jaki chcielibyście być traktowani" - dodał Bieber.

Gwiazdor podkreślił również, że zdecydowanie woli porozmawiać chwilę z fanami, niż tracić czas na robienie sobie wspólnych fotografii.

Zobacz teledysk "What Do You Mean?":

Sprawdź tekst utworu "What Do You Mean?" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje