Reklama

Julia Wieniawa, Gabi Drzewiecka i Maffashion razem. Zobacz teledysk "Lost" Atari Wu

Arati Wu, czyli Michał Wasilewski, znany z duetu Xxanaxx, zaprezentował teledysk, który powstał do jego nowego utworu "Lost". W klipie możemy zobaczyć m.in. Julię Wieniawę, Gabi Drzewiecką czy Maffashion czyli Julię Kuczyńską. Nie jest to jednak zwykłe wideo, a poruszający obraz będący częścią inicjatywy społecznej "Po drugiej stronie lustra".

Julia Wieniawa pojawiła się w teledysku do utworu Atari Wu

W klipie do utworu "Lost" możemy zobaczyć przejmujące sceny z udziałem Julii Wieniawy, Gabi Drzewieckiej, Maffashion, Tycjany Acquasanty, Olgi Korytowskiej i Olgi Jankowskiej.

Reklama

Utwór zapowiada debiutancki album producencki Atari Wu czyli Michała Wasilewskiego.

Opublikowany teledysk nie jest jednak zwykłym klipem, a częścią kampanii "Po drugiej stronie lustra".

Sprawdź tekst utworu "Lost" w serwisie Teksciory.pl

Z premierą teledysku Atari Wu rozpoczął kampanię społeczną, której celem jest zarówno przybliżenie problemu, jak i pomoc osobom dotkniętym przez zaburzenia takie jak: choroba afektywna dwubiegunowa, nerwica lękowa (oraz inne odmiany nerwic, fobii i natręctw) i uzależnienia (zarówno te od substancji psychoaktywnych, jak i hazardu czy social mediów). Szczegóły akcji można znaleźć na stronie www.podrugiejstronielustra.org.

Atari Wu opublikował też na swoim Facebooku bardzo osobisty wpis, w którym wyjaśnia, skąd pomysł na inicjatywę i nagranie teledysku:

"Nosiłem się z tym zamiarem już od dłuższego czasu i w końcu podjąłem decyzję, że to już czas. Po dwunastu latach zmagania się z chorobą afektywną dwubiegunową oraz dziewiętnastu z nerwicą lękową. Postanowiłem zrobić coś więcej".

Za reżyserię teledysku odpowiada Michał Wasilewski i Michał Jagiełło. Utwór "Lost" jest częścią albumu Wasilewskiego - "CYAN". Premiera zapowiedziana jest na 31 maja. Na płycie gościnnie usłyszymy m.in. Barbarę Wrońską czy Pawła Leszoskiego (Leski). Płyta będzie pierwszą z czterech planowanych.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: atari wu | Julia Wieniawa | Gabi Drzewiecka | Maffashion | teledyski | xxanaxx

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje