Reklama

Julia Michaels i Selena Gomez razem w utworze "Anxiety"

Nie tak dawno zmagająca się z depresją i problemami zdrowotnymi Selena Gomez po dłuższej przerwie pojawiła się w mediach społecznościowych. Teraz można usłyszeć ją w nowym, nagranym z Julią Michaeles utworze o wymownym tytule "Anxiety".

Dla Seleny Gomez zeszły rok, pomimo sukcesów artystycznych, nie należał do najlepszych

Fani Seleny Gomez mogą być spokojniejsi, artystka, która ostatnimi czasy nie była w najlepszej psychicznej formie, znów stała się aktywna. Do sieci trafił utwór "Anxiety" Julii Michaels, w którym zaśpiewała Selena. Już sam tytuł wskazuje na to, że piosenka jest bardzo osobista i porusza ważny, ale też aktualny dla wokalistki temat - depresji, leków i samotności (sprawdź tekst "Anxiety" w serwisie Teksciory.pl!).

Reklama

W 2018 roku Selena Gomez na jakiś czas wyłączyła się z życia w mediach społecznościowych. W internecie już do dawna głośno było o jej problemach zdrowotnych m.in. dotyczących kondycji psychicznej i problemów z depresją.

Po dłuższym czasie milczenia Gomez napisała do swoich fanów na Instagramie: "Zeszły rok był zdecydowanie czasem autorefleksji, wyzwań i wzrostu. To zawsze te wyzwania pokazują ci, kim jesteś i co potrafisz przezwyciężyć. Zaufajcie mi, to nie jest łatwe, ale jestem dumna z tego, kim się staję i cieszę się z nadchodzącego roku. Kocham Was wszystkich".

Ubiegły rok nie należał dla Seleny Gomez do najłatwiejszych. Choć w życiu zawodowym odniosła wiele sukcesów, jej życie prywatne już tak dobrze się nie układało.

Jednak odpoczynek, odcięcie od mediów i praca nad sobą sprawiły, że Amerykanka wraca do formy i zapowiada kolejne nowe projekty.

INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Selena Gomez | Julia Michaels

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama