Reklama

Reklama

Julia Kamińska debiutuje! Zobacz klip do "Żal mi" ze Skubasem

Znana z wielu kultowych seriali i filmów, aktorka Julia Kamińska prezentuje singel "Żal mi" tym samym debiutując w branży muzycznej. Do współpracy zaprosiła Skubasa.

Znana z wielu kultowych seriali i filmów, aktorka Julia Kamińska prezentuje singel "Żal mi" tym samym debiutując w branży muzycznej. Do współpracy zaprosiła Skubasa.
Julia Kamińska wypuściła debiutancką piosenkę /Artur Zawadzki /Reporter

"Żal mi" to tytuł debiutanckiego singla Julii, którym rozpoczyna swoją muzyczną drogę. Singel zachowany w nurcie indie pop, jest wspomnieniem miłości, która pozostawiła po sobie żal i rozgoryczenie. Dopełnieniem muzyki jest filmowy teledysk, za którego scenariusz i reżyserię odpowiada Piotr Jasek.

"W tekście i muzyce utworu 'Żal mi', kryją się prawdziwe emocje. Mam nadzieję, że uda nam się poruszyć słuchaczy, albo przynajmniej wprawić ich w nostalgiczny nastrój" - mówi Julia Kamińska.

Julia wraz z producentem Marcinem Macukiem prowadzą intensywne prace nad albumem, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Reklama

Julia Kamińska spełnia się muzycznie. Zdradziła to podczas "Mask Singer"

Jestem bardzo podekscytowana tym przedsięwzięciem, bo to jest chyba pierwszy taki projekt w mojej karierze, kiedy spotkałam się z przyjaciółmi, i to my decydowaliśmy artystycznie o tym, w jaki sposób to wszystko ma wyglądać, jeżeli chodzi o warstwę muzyczną, o teledyski, o realizacje. To jest absolutny przełom w mojej karierze, bo nigdy wcześniej nie mogłam decydować i to jest bardzo przyjemne" - mówiła Kamińska w rozmowie z Newserią Lifestyle.

"Mamy kilka piosenek, które chyba można nazwać popowymi, ale nie tylko. Ta płyta będzie odrobinę chilloutowa, przyjemna do słuchania - dodała.

Aktorka od dawna marzyła o karierze wokalnej. Chciała zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności i planowała kiedyś nagrać autorską płytę. Nie miała jednak odwagi, by wypłynąć na szerokie wody. Zmotywował ją scenarzysta "BrzydUli", Piotr Jasek, prywatnie jej były partner (byli ze sobą 12 lat).


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy