Reklama

Joanna Jabłczyńska na planie teledysku

Informowaliśmy już o tym, że przeróbką przeboju "Fresh" z repertuaru grupy Kool & The Gang zadebiutował Jarek Wist, młody wokalista znany m.in. z "Szansy na sukces". W teledysku do tego nagrania, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, razem z nim występuje popularna aktorka Joanna Jabłczyńska (m.in. serial "Na Wspólnej", popularny program "Taniec z gwiazdami").

Premiera klipu odbyła się w warszawskim klubie "Mleko". Wśród gości pojawili się m.in. dziewczyny z zespołu Queens i Kuba Wesołowski. Oczywiście nie mogło zabraknąć głównych bohaterów teledysku, czyli Jarka Wista i Joasi Jabłczyńskiej.

Reklama

Jarek Wist, jak na debiutującego artystę przystało wyraził swój zachwyt i dziękował Asi za przyjęcie zaproszenia do udziału w teledysku, który został nakręcony na początku października w Kazimierzu nad Wisłą.

Teledysk opowiada historię niespełnionej miłości piosenkarza, podążającego za dziewczyną jego marzeń. W każdym miejscu, do którego dociera czekają na niego jednak tylko ślady pozostawione przez uroczą niewiastę - kwiaty. Kwiaciarnia, rynek w Kazimierzu, klub jazzowy to tylko niektóre miejsca, odwiedzone przez Jarka Wista i Joasię Jabłczyńską.

Przypomnijmy, że pochodzący z Inowrocławia Jarek Wist w "Szansie na sukces" zaśpiewał piosenkę "Małe szczęścia", a potem "Jestem z Tobą" z repertuaru Roberta Jansona i Varius Manx. Teraz niektórzy porównują go do Michaela Buble i Jamie Culluma, czyli twórców mieszanki swingu i popu.

Zobacz galerię zdjęć z planu teledysku "Fresh".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje