Reklama

Joanna Jabłczyńska i niespełniona miłość

Jarek Wist to młody wokalista pochodzący z Inowrocławia, którego odkryła Elżbieta Skrętkowska w programie "Szansa na sukces". Zaśpiewał w nim piosenkę "Małe szczęścia", a potem "Jestem z Tobą" z repertuaru Roberta Jansona i Varius Manx. Teraz niektórzy porównują go do Michaela Buble i Jamie Culluma, czyli twórców mieszanki swingu i popu. Jarek zadebiutował przeróbką przeboju "Fresh" Kool & The Gang. Na początku października powstał teledysk do tego nagrania, w którym główną rolę zagrała aktorka Joanna Jabłczyńska.

Na początku października w Kazimierzu nad Wisłą powstały zdjęcia do klipu "Fresh". Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć galerię zdjęć z planu.

Reklama

Jarkowi Wistowi towarzyszyła Joanna Jabłczyńska (m.in. serial "Na Wspólnej", popularny program "Taniec z gwiazdami") oraz tancerki i muzycy z zespołu akompaniującego wokaliście.

Teledysk opowiada historię niespełnionej miłości piosenkarza, podążającego za dziewczyną jego marzeń. W każdym miejscu, do którego dociera czekają na niego jednak tylko ślady pozostawione przez uroczą niewiastę - kwiaty. Kwiaciarnia, rynek w Kazimierzu, klub jazzowy to tylko niektóre miejsca, odwiedzone przez Jarka Wista i Joasię Jabłczyńską.

Aktorka po raz pierwszy wystąpiła w teledysku. Zarówno scenariusz, jak i sama piosenka tak się jej spodobały, że bez wahania przyjęła tę propozycję.

"Nigdy wcześniej nie miałam okazji pracować przy realizacji wideoklipu. Do tego, gdy dowiedziałam się o jaką piosenkę chodzi nie miałam już wątpliwości. Słucham jej bardzo często w moim odtwarzaczu. Jak do tej pory tylko w oryginalnej wersji, ale od dziś dołączę do niej wykonanie Jarka" - mówiła aktorka w czasie zdjęć.

Po wygranej w "Szansie na sukces" Jarek współpracował z m.in. Anną Marią Jopek, Mieczysławem Szcześniakiem i zespołem Skaldowie.

Produkcją pierwszego singla "Fresh" zajął się Grzegorz Jabłoński ("Idol", "Show Time", Natalia Kukulska, Polucjanci). W zespole towarzyszącym Jarkowi Wistowi znaleźli się m.in. Kuba Raczyński (były saksofonista Varius Manx i Lidii Kopanii), Robert Luty (perkusja, m.in. Edyta Górniak, Reni Jusis), Piotr Żaczek (bas, m.in. Anita Lipnicka, Ewa Bem), Sebastian Sołdrzyński (trąbki, m.in. Maryla Rodowicz, Edyta Bartosiewicz, Kukla Band) i Ania Szarmach (chórki, m.in. Natalia Kukulska).

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje