Reklama

Reklama

Jennifer Lopez zrobi serial

Jennifer Lopez wyprodukuje serial telewizyjny, który powstanie na podstawie komedii romantycznej z jej udziałem - "Pokojówka na Manhattanie". Podobno aktorka bardzo zaangażowała się w ten projekt. Czyżby pozazdrościła Salmie Hayek "Brzyduli Betty"?

Serial powstanie dla telewizji ABC. Za scenariusz ma być odpowiedzialny Chad Hodge ("Uciekinierzy").

Twórcy zapowiadają, że nie będzie to dokładny remake kinowej wersji z Jennifer Lopez i Ralphem Fiennesem, w której latynoska gwiazda zagrała samotną matkę pracującą w luksusowym hotelu, gdzie spotyka swojego księcia bajki, przystojnego polityka.

"W show jest inna pokojówka i inny Manhattan" - stwierdził Hodge.

Nadal jednak główną bohaterką będzie młoda Latynoska z Bronksu, która pracuje w hotelu na Manhattanie i aspiruje do tego lepszego świata. Serial ma jednak koncentrować się na jej relacjach ze współpracownikami.

Reklama

"Podczas gdy klienci takich hoteli są raczej znani szerokiemu światu, mnie interesuje to, co dzieje się na dole. Bo to właśnie ten "dół" jest nieodłączną częścią "góry" - powiedział scenarzysta, odwołując się do znanego brytyjskiego serialu "Hotel Babylon".

I stwierdził, że bycie pisarzem i scenarzystą w Hollywood niejednokrotnie przypomina życie takiej pokojówki na Manhattanie.

Przyznał też, że Lopez, która pochodzi z Bronksu, jest bardzo zainteresowana projektem i "ma morze pomysłów".

To już drugie podejście ABC do tego projektu. Po raz pierwszy stacja starała się o prawa do tej historii w 2004 roku.

Można mieć tylko nieodparte wrażenie, że wszystko ma aż nadto przypominać bardzo popularny teraz w Stanach Zjednoczonych serial "Brzydula Betty". Ciekawe, czy jak Salma Hayek, Lopez też pojawi się w kilku odcinkach swojego serialu?

Variety

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pokojówka | Pokojówka na Manhattanie | Jennifer Lopez | lopez | serial

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje