Reklama

Jarek Jakimowicz w teledysku Playboys

W najnowszym klipie discopolowej grupy Playboys "Jak to się stało" wystąpił Jarosław Jakimowicz, pamiętany z głównej roli w filmie "Młode Wilki".

Jarek Jakimowicz zagrał w teledysku grupy Playboys

Dotychczasowe teledyski grupy Playboys zdobywały po kilkanaście-kilkadziesiąt mln odsłon. Największą popularnością - ponad 34,4 mln - cieszy się klip "Lejde".

Reklama

Na czele zespołu z Radomia stoi wokalista Jakub Urbański.

Teledysk do nowej piosenki "Jak to się stało" nakręcono w Chorwacji. Gościnnie zagrał w nim Jarek Jakimowicz, najbardziej znany z głównej roli Cichego w filmie "Młode Wilki". Na planie towarzyszyła mu modelka Katarzyna Kajdan.

"Utwór opowiada o nieoczekiwanym i zupełnie niespotykanym zauroczeniu! Tak jak to bywa w życiu, nigdy nie wiadomo gdzie i w którym momencie pojawi się ktoś, kto zmieni nasze życie!" - opowiada serwisowi disco-polo.info Jakub Urbański.

Według nieoficjalnych doniesień wkrótce mają ruszyć zapowiadane od dłuższego czasu przygotowania do kolejnej części "Młodych Wilków". U boku Jakimowicza ma się pojawić Małgorzata Kożuchowska, która w pierwszej części grała Marzenę, sekretarka gangstera Jerzego Chmielewskiego (Jan Nowicki).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Playboys | teledyski | Jarosław Jakimowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje