Reklama

Reklama

Jared Leto przegrał proces z serwisem TMZ.com

Jared Leto przegrał proces przeciwko TMZ.com. Serwis w grudniu ubiegłego roku opublikował filmik, w którym wokalista skrytykował Taylor Swift.

Jared Leto skrytykował Taylor Swift

W grudniu 2015 roku serwis TMZ.com opublikował wideo z udziałem lidera zespołu Thirty Seconds To Mars, Jareda Leto. Widać na nim amerykańskiego wokalistę, który rozmawia ze znajomym na temat utworów Taylor Swift z albumu "1989".

W nagraniu Jared Leto nie szczędził słów krytyki pod adresem Swift.

"Nie podoba mi się to w ogóle - następne" - mówił Leto słuchając pierwszego kawałka z płyty "1989". Na koniec wokalista podsumował twórczość Amerykanki słowami "Pier***ć ją, gówno mnie ona obchodzi".

Reklama

Publikacja filmiku odbiła się szerokim echem w mediach, dlatego Jared Leto postanowił opublikować post na Twitterze, w którym przeprosił Taylor Swift.

"Prawda jest taka, że według mnie Taylor Swift jest wspaniała + to niesamowity przykład tego, co jest możliwe. Jeśli zraniłem ją albo jej fanów, szczerze przepraszam" - czytamy na profilu muzyka.

Ponadto Jared Leto zdecydował się pozwać serwis TMZ.com, który na swoich łamach opublikował nagranie, w którym wokalista w niecenzuralnych słowach skrytykował twórczość amerykańskiej wokalistki Taylor Swift.

Lider Thirty Seconds To Mars nazywał publikację "naruszeniem prywatności" oraz działaniem "legalnie i moralnie złym". Wokalista stwierdził, że materiał został skradziony przez serwis.

Leto przegrał proces przeciwko serwisowi. Wideo zostało nagrane w domu Leto przez Naeema Munafa, a sędzia zajmujący się sprawą uznał, że Munaf nie był pracownikiem Leto, więc mógł legalnie zrobić, co tylko chciał z tym materiałem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jared Leto | Taylor Swift

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje