Reklama

Janet Jackson odwołuje trasę

Fani Janet Jackson nie mają szczęścia - przełożona już raz europejska część trasy została odwołana. Wokalistka oznajmiła, że wraz z mężem "planuje rodzinę".

Janet Jackson znów odwołała koncerty

W Wigilię 2015 roku na Twitterze i Instagramie Janet Jackson ogłosiła, iż lekarze oznajmili jej, że musi się poddać operacji. Początkowo 49-letnia wokalistka nie zdradziła, jakiego rodzaju ma problemy ze zdrowiem.

Reklama

W związku z problemami zdrowotnym Jackson zdecydowała się także  przełożyć swoje koncerty w ramach trasy "Unbreakable World Tour" promującej jej pierwszą od siedmiu lat płytę "Unbreakable". Po decyzji Janet o odwołaniu koncertów zaniepokojeni fani snuli spekulacje na temat choroby nowotworowej, ale wokalistka zdementowała te plotki w specjalnym filmiku, który opublikowała na Twitterze. Wyjaśniło się też, że przeszła operację gardła.

W lutym tego roku Janet informowała o przygotowaniach do trasy w Europie, ale niespełna dwa miesiące później okazało się, że jednak odwołuje całą drugą część "Unbreakable World Tour", która miała się rozpocząć w maju w Las Vegas.

"Mój mąż i ja planujemy rodzinę, więc muszę opóźnić trasę. Proszę, żebyście spróbowali zrozumieć, jak bardzo to jest dla mnie teraz ważne. Muszę odpocząć - to zalecenia lekarzy - ale nie zapomniałam o was. Wrócę na trasę tak szybko, jak to będzie możliwe" - ogłosiła na Twitterze.

Siostra Michaela Jacksona podziękowała też fanom i całej swojej ekipie za wsparcie. "Do zobaczenia wkrótce" - powiedziała.

Janet nie zdradziła jednoznacznie, czy jest w ciąży. Niespełna 50-letnia (okrągłe urodziny obchodzić będzie 16 maja) wokalistka w 2012 r. wyszła za pochodzącego z Kataru miliardera Wissama Al Manę. Wcześniej była żoną wokalisty Jamesa DeBarge'a (1984-85; po szybkim rozwodzie ich małżeństwo zostało anulowane) i tancerza, kompozytora i reżysera Rene Elizondo (w latach 1991-2000).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Janet Jackson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje