Reklama

Reklama

Jakie rady od Miley dostaje Noah Cyrus?

​Miley Cyrus daje rady swojej młodszej siostrze, która w ślad za nią rozpoczęła muzyczną karierę. Czego jej zdaniem nie powinna robić debiutująca wokalistka?

Noah Cyrus może liczyć na wsparcie od Miley

16-letnia siostra Miley Cyrus, Noah, zadebiutowała jako wokalistka. Światło dzienne ujrzał jej pierwszy solowy singel zatytułowany "Make Me (Cry)", do którego powstał również teledysk.

"Pierwszego dnia, kiedy ukazała się piosenka, byłam w szoku i nie wiedziałam, jak sobie z tym poradzić. Rano, w dniu, w którym utwór miał premierę, otrzymywałam świetne opinie, spojrzałam na moją mamę i powiedziałam: ‘W końcu to zrobiłam! Wyszło!’. Mama się rozpłakała. To był bardzo emocjonalny moment" - mówiła Noah Cyrus w wywiadzie dla magazynu Billboard.  

Reklama

Wokalistka przyznała, że cały czas może liczyć na wsparcie swojej starszej siostry, Miley.

"Miley bardzo mnie wspierała. Powiedziała mi, żebym nie wyszukiwała informacji o sobie w sieci, nigdy. Wyłączyłam komentarze na moim Instagramie. Myślę, że to najlepsza rzecz, jaką mogłam teraz zrobić" - dodała młodsza z sióstr Cyrus.

Wokalistka powiedziała również, że powoli zaczyna prace nad utworami na debiutancki album. Amerykanka ma świadomość, że już zawsze będzie porównywana ze swoją starszą siostrą, ale nie przeszkadza jej to.

"Ludzie będą mówić, że brzmimy podobnie. Spodziewałam się tego. Nie dziwi mnie to i nie przeszkadza mi" - powiedziała Noah. 

Zobacz teledysk "Make Me (Cry)":

Sprawdź tekst utworu "Make Me (Cry)" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Miley Cyrus | Noah Cyrus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje