Reklama

Jack Black poprowadzi galę MTV

Znany z roli w "King Kongu" aktor Jack Black będzie gospodarzem tegorocznej gali rozdania nagród MTV - poinformowała stacja. Podczas show, które odbędzie się 31 sierpnia w Nowym Jorku, wystąpią m.in Beyonce Knowles, Justin Timberlake i grupa The Killers.

Szefowa MTV Christina Norman obiecuje, że Black wniesie do ceremonii "idealną mieszankę komedii, rocka i lekceważącego podejścia do ważnych spraw".

Reklama

Sam 34-letni aktor zapowiada, żebyśmy przygotowali się na "ekstra prychanie".

Najwięcej nominacji, po siedem, otrzymali w tym roku Red Hot Chilli Peppers oraz Shakira. Inni nominowani to m.in. Christina Aguilera, James Blunt, Madonna i Kanye West.

Tegoroczna gala wraca do Nowego Jorku po dwóch latach - gdy odbywała się w Miami. Bardzo ucieszyło to Justina Timberlake'a, który uważa, że przez wyprowadzkę gala straciła wiele ze swego byłego blasku.

Właściciele stacji zapowiadają, że w tegorocznej ceremonii nie zabraknie "tego nowojorskiego poczucia zagrożenia", co jest aluzja do paniki, która opanowała miasto po 11 września 2001 roku.

Jak Jack Black poradzi sobie w tej sytuacji, dowiemy się ostatniego dnia sierpnia. O jego komediowych umiejętnościach Amerykańscy widzowie mogli przekonać się jednak już kilka tygodni temu, kiedy do kin trafił jego najnowszy film "Nacho Libre". Black wciela się tam w postać meksykańskiego księdza, który bierze udział w walkach wrestlingu, by zebrać pieniądze na budowę sierocińca.

BBC

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: aktor | MTV | Jack Black | Black

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje