Reklama

Reklama

Internetowa celebrytka nie poznała Davida Gilmoura

Internetowa celebrytka Zoella zrobiła zdjęcie Davidowi Gilmourowi i jego psu na plaży. Dziewczyna nie wiedziała jednak, że fotografuje znanego muzyka.

David Gilmour nie został rozpoznany przez celebrytkę

Zoella to znana w Wielkiej Brytanii blogerka i youtuberka. Na Facebooku jej profil lubi ponad 2,5 miliona osób, natomiast na Instagramie jej konto śledzi ponad 7 milionów osób. Teraz internetowa gwiazdka znalazła się w centrum zainteresowania z powodu starego zdjęcia, na którym znalazł się nikt inny, tylko David Gilmour.

Fotografia została zrobiona w marcu 2014 roku. Pod zdjęciem widnieje następujące zdjęcie:

"Przypadkowy mężczyzna i jego pies oraz kolejne zdjęcia z plaży".

Reklama

O wpadce Zoelli mógłby nikt się nie dowiedzieć, gdyby nie żona Davida Gilmoura, Polly Samson. To ona przypadkiem dotarła do fotografii i ironicznie skomentowała całą sytuację.

"Żeby być szczerym. ‘Przypadkowy człowiek’ też nie ma pojęcia, kim jest ten ‘przypadkowy fotograf’. Poza tym bardzo ładne zdjęcie" - napisała na Twitterze.

Przypomnijmy, że David Gilmour w czerwcu przyjedzie do Wrocławia. Bilety na koncert rozeszły się w błyskawicznym tempie, a w sieci można znaleźć oferty sprzedaży wejściówek za nawet 10 tysięcy złotych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: David Gilmour

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje