Reklama

Reklama

Internet oszalał: Katy Perry w chórkach P.O.D.

Jeden wpis na Twitterze sprawił, że sieć przypomniała sobie o nieznanym epizodzie w życiu Katy Perry. Otóż współpracowała ona z grupą P.O.D.

Jeden wpis na Twitterze sprawił, że sieć przypomniała sobie o nieznanym epizodzie w życiu Katy Perry. Otóż współpracowała ona z grupą P.O.D.
Katy Perry miała epizod w P.O.D. /Alberto E. Rodriguez /Getty Images

Katy Hudson, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko wokalistki, współpracowała z zespołem grającym chrześcijański metal w okolicy lat 2005 - 2006.

Przyszła gwiazda popu zaliczyła dzięki współpracy z grupą P.O.D. epizod w ich teledysku "Goodbye for Now" z 2005 roku, a w 2006 roku pojawiła się wraz z formacją w programie Jaya Leno, gdzie wspierała wokalnie poczynania całej grupy.

Jak doszło do współpracy z Perry? Warto wspomnieć, że piosenkarka swoje pierwsze kroki w karierze stawiała w muzyce chrześcijańskiej (jest córką pastora), co sprawiło, że dużo łatwiej było nawiązać jej wspólny język z P.O.D.

Reklama

Wpis, od którego zaczęło się szaleństwo w sieci:

Co ciekawe sprawę skomentował również gitarzysta zespołu Marcos Curiel, który zdementował pogłoski w wywiadzie dla "Rolling Stone", jakoby Perry była tylko dziewczyną z chórków.

"Ta historia jest uwłaczająca dla Katy, która nigdy nie była wspomagającym wokalem. Zaprosiliśmy ją do współpracy, kiedy to była jedną z wielu popowych wokalistek z silnymi muzycznymi korzeniami. Nie była więc naszą pomocą, a częścią zespołu. To problem dzisiejszego dziennikarstwa - słabe reportaże, brak przygotowania i znajomości historii" - stwierdził Curiel.

Zobaczcie jak Katy Perry prezentowała się w teledysku "Goodbye for Now" (od 03:10):

Sprawdź tekst utworu "Goodbye for Now" w serwisie Tekściory.pl!

Katy Perry z P.O.D. w programie Jaya Leno:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL