Impaled Nazarene: "Dla ojczyzny"

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

"Nuklearni metalowcy" z fińskiej grupy Impaled Nazarene wejdą w połowie listopada do studia "Sonic Pump", gdzie zabiorą się za nagrywanie "Pro Patria Finlandia", nowego, dziewiątego już dużego albumu w swej 15-letniej karierze. Zdaniem nieobliczalnej załogi Mikii Luttinena (wokal), materiał, który ukaże się 28 marca 2006 roku, ma "uderzać prosto w twarz" oraz być "brutalny i szybki jak cholera".

Impaled Nazarene
Impaled Nazarene 

W fińskim studiu "Sonic Pump", które Impaled Nazarene odwiedzi nie po raz pierwszy, za konsoletą zasiądzie Tapio Pennanen, na co dzień dźwiękowiec zespołu.

Na następcy albumu "All That You Fear" z 2003 roku znajdą się m.in. takie utwory, jak: "Cancer", "For Those Who Have Fallen", "KUT", "Contempt" and "Hate-Despise-Arrogance".

W niedalekiej przyszłości do sklepów powinny również trafić nowe wersje dwu starszych płyt metalowców z Oulu: "Latex Cult" (1996) i "Rapture" (1998). Oba materiały zapakowane będą w eleganckie digipacki ze zmienionymi okładkami. Nagrania zostaną też zremasterowane w studiu "Finnvox". Należy się również spodziewać dodatkowych teledysków i bliżej nie określonych jeszcze bonusów.

Wszystko to wyda oczywiście francuska Osmose Productions, z którą Finowie przedłużyli w lipcu kontrakt na kolejne dwa albumy.

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Przejdź na