Reklama

Reklama

Imany uhonoruje Nelsona Mandelę ("There Were Tears")

Emocjonalny i poruszający utwór "There were tears" zapowiada najnowsze wydawnictwo Imany - EP-kę o tym samym tytule, która ukaże się 29 kwietnia. Inspiracją do powstania tej piosenki był Nelson Mandela - utwór powstał dzień po jego śmierci. Stanowi on wyimaginowaną rozmowę pomiędzy Nelsonem, a dzisiejszą młodzieżą, podczas której Mandela opowiada o swoich doświadczeniach i problemach.

Emocjonalny i poruszający utwór "There were tears" zapowiada najnowsze wydawnictwo Imany - EP-kę o tym samym tytule, która ukaże się 29 kwietnia. Inspiracją do powstania tej piosenki był Nelson Mandela -  utwór powstał dzień po jego śmierci. Stanowi on wyimaginowaną rozmowę pomiędzy Nelsonem, a dzisiejszą młodzieżą, podczas której Mandela opowiada o swoich doświadczeniach i problemach.
Imany na okładce EP-ki "There Were Tears" /

Premierę utworu "There Were Tears" wyznaczono na 4 marca. Tego dnia ukaże się pre-order nowej EP-ki Imany.

Na EP-ce znajdą się cztery nowe utwory. Będzie to zarazem zapowiedź nowego studyjnego albumu wokalistki znanej z przeboju "You Will Never Know".

Sprawdź tekst "You Will Never Know" w serwisie Teksciory.pl

Pochodząca z wielodzietnej rodziny afrykańskich emigrantów Imany uważana jest za kolejne, po Zaz, objawienie na francuskiej scenie muzycznej. Do Paryża przyjechała z Nowego Jorku, gdzie przez siedem lat z powodzeniem kontynuowała karierę modelki. Zmęczona byciem tylko "wieszakiem na ubrania", zrezygnowała z kariery na wybiegu i zajęła się tym, co uważała za swoje prawdziwe powołanie - muzyką.

Reklama

Pierwszy album Imany - "The Shape of a Broken Heart" wydany w 2011 roku sprzedał się w nakladzie ponad 180 tysięcy kopii w samej Francji (w Polsce pokrył się potrójną platyną). Następnym wydawnictwem był soundtrack do filmu "Spódnice w górę" (ponad 1,5 mln widzów na świecie - z tego albumu pochodzi ballada "Don't Be So Shy", która podbiła sieć w tanecznym remiksie autorstwa rosyjskiego duetu Filatov & Karas). Po premierze drugiej płyty Imany ruszyła w międzynarodową trasę koncertową w ramach której zagrała ponad 370 koncertów na trzech kontynentach.

Sprawdź tekst i tłumaczenie "Don't be so shy" w serwisie Teksciory.pl


 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL