Ile kosztuje spotkanie z Viki Gabor? Ta cena zwala z nóg!

Oprac.: Karolina Kopeć

Viki Gabor, gwiazda Eurowizji Junior, zaprasza młodych fanów na letnie obozy artystyczne, ale wysoka cena wzbudza kontrowersje wśród rodziców i fanów.

Viki Gabor
Viki GaborGałązkaAKPA

Viki Gabor, młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej, znana z takich hitów jak "Superhero" czy "Ramię w ramię", postanowiła wykorzystać swoją popularność, aby zaoferować fanom niezapomniane przeżycie. Wspólnie z organizacją turystyczną przygotowała wyjątkowy obóz wokalno-artystyczny, który odbędzie się podczas tegorocznych wakacji.

Ile kosztuje spotkanie z Viki Gabor?

Za możliwość spędzenia czasu z Viki Gabor i uczestnictwa w obozie, fani będą musieli zapłacić 1989 zł za turnus pięciodniowy lub 2148 zł za turnus sześciodniowy.

Młodzi fani będą mieli okazję uczestniczyć w karaoke, sesji pytań i odpowiedzi, mini koncercie, zajęciach tanecznych i innych atrakcjach. Dodatkowo, każdy otrzyma pamiątkowe zdjęcie, kalendarz, plan lekcji oraz autograf Viki Gabor.

Fenomenalna Viki Gabor jako Rihanna w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Polsat

Wysoka cena obozu wzbudziła kontrowersje wśród niektórych rodziców i fanów. Mimo zapewnień organizatorów o wartości doświadczenia, niektórzy uważają, że koszt jest zbyt wygórowany.

Zobacz też:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas