Reklama

Iggy Azalea chwali się ciałem po ciąży. Zasługa Photoshopa?

Świeżo upieczona mama Iggy Azalea wróciła do regularnego publikowania zdjęć na Instagramie. Raperka chwali się sylwetką po ciąży, a fani nie dowierzają, że tak szybko udało jej się dojść do formy.

Iggy Azalea publikuje zdjęcia po ciąży

30-letnia Iggy Azalea (sprawdź!), będąca w związku z raperem i Playboyem Cartim, pod koniec kwietnia tego roku została mamą.

Reklama

Portale plotkarskie powołując się na własne źródła informowały, że Azalea już pod koniec zeszłego roku była w widocznej ciąży. Przez kilka miesięcy raperka nie publikowała również nowych postów na Instagramie.

"Czekałam na odpowiedni moment, aby wam coś powiedzieć, ale im więcej czasu upływa, tym bardziej będę bała się wam ujawnić ten wielki news. Chciałam też wyjaśnić, że on (syn - przyp. red.) nie jest żadną tajemnicą. Kocham go i nie jestem w stanie wyrazić tego słowami" - napisała na Instagramie.

Raperka po powrocie regularnie publikuje nowe zdjęcia w mediach społecznościowych, na których chwali się szczupłą sylwetką. Fani nie mogą uwierzyć, że w ciągu dwóch miesięcy raperka wygląda, jakby dwa miesiąca temu rodziła.

Zauważają też, że Azalea prawdopodobnie bardzo dobrze się maskuje, a niektóre ze zdjęć prawdopodobnie są poprawiane w programach graficznych.

Z obecnym partnerem - raperem Playboyem Cartim - Azalea spotyka się od 2018 roku. Para rok później przeprowadziła się do Atlanty. Mówiło się też o zaręczynach gwiazd, jednak tej plotki również nikt nie potwierdził.

Dodajmy, że raperka zawiesiła karierę kilka po miesięcy po wydaniu drugiej płyty "In My Defense" w 2019 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Iggy Azalea

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje