Reklama

Reklama

Ich bójkę w windzie widziały miliony. Saweetie i Quavo nie usłyszą zarzutów

Prokuratura w Los Angeles nie postawi zarzutów raperce Saweetie i jej byłemu partnerowi raperowi Quavo w związku z nagraniem z bójki w windzie, które wyciekło do sieci.

Prokuratura w Los Angeles nie postawi zarzutów raperce Saweetie i jej byłemu partnerowi raperowi Quavo w związku z nagraniem z bójki w windzie, które wyciekło do sieci.
Saweetie i Quavo nie poniosą konsekwencji w związku z bójką w windzie /Jordan Strauss/Invision/AP /East News

Przypomnijmy, że kontrowersyjne nagranie pojawiło się w sieci pod koniec marca. Pochodzi ono z 2020 roku. Na filmie z kamery umieszczonej w windzie widzimy, jak raperka Saweetie jest opychana i szarpana przez swojego ówczesnego partnera Quavo. Raperka została siłą wepchnięta do windy i powalona na ziemię.

Nagranie zdobyte przez portal TMZ.com nie umknęło również uwadze policji.

Zostało wszczęte dochodzenie i było ono prowadzone pod kątem możliwej przemocy domowej. Obie strony konfliktu przesłuchano i cały materiał dowodowy przekazano prokuraturze.

Reklama

W międzyczasie Quavo i Saweetie przekazali do mediów swoje oświadczenia.

"Ten niefortunny incydent wydarzył się rok temu i chociaż od tamtej pory pogodziliśmy się i zostawiliśmy za sobą tamten spór, było między nami wiele innych przeszkód do pokonania w związku i poszliśmy dalej" - komentowała ujawniony film raperka.

"Nigdy nie zaatakowałem fizycznie swojej dziewczyny" - twierdził natomiast Quavo i całą historię również nazwał "niefortunną".

Nieco ponad miesiąc po policyjnym śledztwie wiadomo już, jaką decyzję podjęła prokuratura. Jak dowiedział się serwis TMZ.com żadna ze stron nie usłyszy zarzutów. Głównym powodem takiej decyzji jest mała szansa na skazanie którejkolwiek gwiazdy.

Saweetie i Quavo - burzliwy związek

Saweetie to 27-letnia raperka (zobacz!), która swoją karierę rozpoczynała na Instagramie i Soundcloudzie. Popularność przyniósł jej singel "Icy Girl" z 2017 roku, który pokrył się w USA platyną. Dwa lata później raperka podbijała listy przebojów utworem "My Type". Obecnie raperka pracuje nad debiutanckim albumem. 

Od września 2018 roku umawiała się z członkiem popularnej hiphpowej grupy Migos - Quavo (sprawdź!). Związek gwiazdorskiej pary przetrwał niecałe trzy lata. O rozstaniu Saweetie poinformowała na Twitterze. Powodem zakończenia związku miały być liczne zdrady partnera.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL