Reklama

Reklama

Horta z nowym utworem. Posłuchaj singla "Ana's Mood"

Zespół Horta nowy rok rozpoczął od publikacji kolejnego utworu. "Ana's Mood" to zapowiedź nadchodzącego albumu.

Zespół Horta nowy rok rozpoczął od publikacji kolejnego utworu. "Ana's Mood" to zapowiedź nadchodzącego albumu.
Zespół Horta przygotowuje się do wydania nowego albumu /Krzysztof Kadis /materiały prasowe

"'Ana's Mood' to emocjonalny zapis chwili. Stan, w którym znam odpowiedź - jedynym rozwiązaniem jest powiedzenie sobie 'to koniec'. Moment narodzin, w którym to, co przede mną, jawi się jako kompletnie nieznane, obce. Jest to bardzo złudne odczucie i bez uświadomienia sobie istoty własnej osoby, faktu jak ważny jestem sam dla siebie, przekroczenie tej 'granicy' wydaje się być koszmarem. 

Rzecz w tym, że stan, w którym tkwimy jest równie koszmarny, krzywdzący przede wszystkim dla mnie, ale też dla każdego, kto ma ze mną kontakt. Staję więc przed wyborem - zmienić coś i przeżyć żałobę po rozstaniu, czy tkwić w tym, powoli wyniszczając swój świat. Tak jak mówiłem, to 'nowe' jest jedynie pozornie nieznane, ale dla mojego pijanego z miłości umysłu przypomina to koniec świata" - tłumaczy lider i wokalista zespołu Jacek Horta.

Reklama

Utwór "Ana's Mood" jest zapowiedzią nadchodzącego albumu. Zespół do tej pory wydał dwa single - końcem lata ukazał się "Ślad", a w listopadzie "Zegar", w którym gościnnie zaśpiewała Anja Orthodox.

Horta - enigmatyczny muzycy

HORTA to rockowy zespół, który powstał w 2022 roku a na koncie ma już wiele wspaniałych koncertów m.in. trasa "Blue" z zespołem Closterkeller, koncert z zespołem Nenufar oraz przed samym zakończeniem 2022 roku wydarzenie "Odważnie w przyszłość" w Zakopanem, gdzie scenę dzielili z zespołami Turbo i Sting Ray

Każdy koncert to pełne energii muzyczne show, którego dopełnieniem są staranne makijaże i projektowane na zamówienie kostiumy. Jak sami mówią o sobie: "tworzymy rockowy kolektyw artystyczny stawiający na teatralność i łączący formy klasyczne z nowoczesnością". Grupa występuje w składzie: Jacek Horta (wokal), Tomasz Jagiełowicz (instrumenty klawiszowe), Łukasz Kufa (gitara/wokal), Arkady Ptak (bas) i Adam Najman (perkusja/wokal).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Horta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy