Reklama

Honorata Skarbek: Utwory z płyty "Puzzle" to katharsis

Honorata Skarbek opowiedziała o emocjach jakie towarzyszyły jej przy wydaniu nowej płyty zatytułowanej "Puzzle" oraz o utworach z albumu, do których jest szczególnie przywiązana.

Honorata Skarbek promuje swoją nową płytę "Puzzle"

Trzecia płyta Honoraty Skarbek ukazała się 31 lipca. Znalazło się na niej 11 piosenek, które powstawały na przestrzeni dwóch lat.

Reklama

W rozmowie wokalistka przyznała, że z większością utworów jest mocno związana, ponieważ odzwierciedlają jej stan umysłu.

"Większość numerów to piosenki, z którymi czuję szczególną więź. Zdążyłam się już bardzo z nimi zżyć, słuchając ich prawie przez rok i dopracowując. Ale na pewno takie moje strzały najlepsze z płyty to piosenka 'Naga', którą ludzie już mogli usłyszeć, bo wydałam to jako singel z teledyskiem, piosenka 'Morze słów' i piosenka 'Wykonałam plan', która zamyka album" - przyznaje wokalistka.

"Każdy taki aspekt mocno emocjonalny sprawia, że mam wenę do tego, żeby robić muzę. Uwielbiam uzewnętrzniać to, co mam w sobie i emocje jakie przeżywam właśnie poprzez pisanie piosenek. To jest dla mnie chyba najlepsza forma katharsis i takiego oczyszczenia wewnętrznego" - mówi Honorata i dodaje - "Zawsze przelewam to na muzykę. To na pewno w jakiś sposób pomaga mi pogodzić się z pewnymi sytuacjami w moim życiu. Tak też było z piosenką 'Naga'".

Honorata Skarbek promuje właśnie nowy album "Puzzle":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Honorata Skarbek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje