Reklama

Reklama

Honorata Skarbek i jej "Recepta" na bycie "hot". Kiedy premiera piosenki?

W dniu swoich 29. urodzin nową piosenkę "Recepta" wypuści Honorata Skarbek. Wokalistka zaprezentowała już gorące okładkowe zdjęcie.

W dniu swoich 29. urodzin nową piosenkę "Recepta" wypuści Honorata Skarbek. Wokalistka zaprezentowała już gorące okładkowe zdjęcie.
Honorata Skarbek zapowiedziała premierę nowego singla /VIPHOTO /East News

"23/12/21 w moje urodziny premiera mojego nowego singla RECEPTA" - napisała na Instagramie Honorata Skarbek, gdzie obserwuje ją prawie 380 tys. fanów.

Autorką okładkowego zdjęcia jest Magda Makowska. To ona też odpowiadać będzie za teledysk do tej piosenki.

"Nie mogłam doczekać się chwili, w której będę mogła pokazać Wam moje pierwsze zdjęcie okładkowe (w oryginale będzie b&w) A na nim Cudo Honka Biedronka" - napisała Magda Makowska.

"Końcówka tego roku to dla mnie niesamowite zaskoczenie, jaram się na maxa i mam nadzieję, że to co wspólnie stworzyłyśmy zajara Was tak samo" - dodała.

Reklama

Pod zdjęciem Skarbek komentarze zostawili m.in. Maffashion, Patricia Kazadi i DJ Remo.

Honorata Skarbek to jedna z najpopularniejszych wokalistek (posłuchaj!) młodszego pokolenia. W dziesiątej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie (2018) zajęła piąte miejsce. W dorobku ma cztery duże płyty i EP-kę "Condependency" z listopada 2019 r.

W 2020 r. wypuściła single "Związek X" (z Cooksem) i "Perseidy", a w tym roku pojawiła się piosenka "Holy Grail" (gościnnie Floral Bugs).

Wokalistka jest bardzo aktywna w social mediach - to jej główny kanał komunikacji z fanami. Niedawno w rozmowie z Newserią Lifestyle stwierdziła, że już wie co może, a czego lepiej nie pokazywać publicznie. Postanowiła wówczas ograniczyć do niezbędnego minimum dzielenie się z fanami swoją prywatnością.

"Szczerze mówiąc, to ja jestem weteranką mediów społecznościowych, bo jestem w nich obecna od 15 lat, czyli ponad połowę mojego życia. I choć w tym czasie poznałam też złe strony świata social mediów, to świadomość, że trafiam do dużego grona odbiorców i dostaję mnóstwo odpowiedzi od moich obserwatorów, daje mi wiele motywacji do dalszego działania. Traktuję to też trochę jako nieodzowną część mojego życia, ponieważ robię to tak długo, że mocno zadomowiłam się w social mediach" - stwierdziła w rozmowie z Newserią Lifestyle Honorata Skarbek.

"Zaczynam pokazywać coraz mniej, to nie jest już ta 20-letnia Honorata, która pokazuje początek swojego dnia od kawy, po koniec swojego dnia, kiedy leży w łóżku, teraz jest tego o wiele mniej,  ale myślę, że każdy ma taki etap w swoim życiu. Dlatego teraz jest większa stabilizacja, ale wciąż sprawia mi to frajdę. Bardziej staram się to przekuwać na aspekty biznesowe" - mówiła piosenkarka.

"Ja tak naprawdę spotykam się z hejtem i z negatywnymi komentarzami od początku mojej działalności, czyli już te kilkanaście lat. W jakiś sposób na pewno zdążyłam się więc do tego przyzwyczaić i nabrałam odpowiedniej zbroi, żeby móc sobie z tym radzić. Niemniej jednak my, osoby publiczne, też mamy serce, mamy emocje i też musimy sobie z tym radzić, a tego już raczej nikt nie widzi, bo widzi tylko ładne sukienki. Myślę więc, że mając te zasięgi, warto nawoływać do tego, żeby po prostu nie szerzyć nienawiści. Niech każdy żyje na swoich zasadach, na swój sposób, niech każdy robi to, co daje mu szczęście" - twierdzi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama