Reklama

Gwiazdor disco polo nie zwalnia tempa: "Lecimy po miliony". Dawid Narożny i teledysk "Pozytywka" podbija sieć

"Przepiękna romantyczna piosenka", "Mamy kolejny hit", "Miłość, ciepło, radość" - pod najnowszym teledyskiem Dawida Narożnego sypią się pochwalne komentarze. "Pozytywka" to kolejny utwór w dorobku sygnowanej jego nazwiskiem grupy Piękni i Młodzi.

"Przepiękna romantyczna piosenka", "Mamy kolejny hit", "Miłość, ciepło, radość" - pod najnowszym teledyskiem Dawida Narożnego sypią się pochwalne komentarze. "Pozytywka" to kolejny utwór w dorobku sygnowanej jego nazwiskiem grupy Piękni i Młodzi.
Dawid Narożny z żoną Joanną współtworzy grupę Piękni i Młodzi /Wojciech Olkuśnik /East News

Przypomnijmy, że początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena Narożna i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski.

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

Reklama

2 stycznia 2020 roku (dwa dni po koncercie grupy podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem) doszło do sprzeczki między obiema parami. W jej efekcie do szpitala trafiła nowa ukochana Dawida Narożnego (sprawdź!).

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie".

Dawid Narożny wraca do nazwy Piękni i Młodzi

Dawid Narożny po rozstaniu z zespołem rozpoczął karierę solową. Największą popularność (ponad 5 mln odsłon) zdobył debiutancki singel "Nosiłem kwiaty ci". Sporo zamieszania narobiła też piosenka "Alkoholiczka" (2,7 mln), bo niektórzy fani uznali, że opowiada ona o Magdzie Narożnej. Sam Dawid podsycał te doniesienia, choć nie wskazywał tego bezpośrednio.

Na początku roku Dawid Narożny ogłosił, że powraca z nowym składem Pięknych i Młodych. U boku wokalisty pojawiły się Joanna Narożna, obecna żona Dawida (mają 2-letniego syna Marcela), która jest w zespole DJ-ką odpowiedzialną za muzykę, oraz wokalistka oraz skrzypaczka Ela Kliś, która w programie "Szansa na sukces" zaśpiewała piosenkę "Moja kochana" zespołu Boys.

W kwietniu grupa wypuściła teledysk "Jesteś taka słodka" nagrany razem z raperem Sobotą, który zanotował ponad 10 mln odsłon.

Jeszcze większym sukcesem okazała się piosenka "Ona działa na mnie jak" (ponad 57 mln odsłon). Dawid Narożny do współpracy zaprosił popularnych tiktokerów: AGBE i Bryszarda, którzy odpowiedzialni są również za realizację teledysku.

W tym roku zespół Dawida Narożnego zaprezentował jeszcze utwory "Premium 4K", w którym pojawili się również Levelon (to producent znany z grupy Menelaos, pracował z m.in. Playboys, Discoboys czy Rompey) i Ten Gość (m.in. "Crashujesz mała"), "Tylko ty i ja" oraz "Byłe" (z udziałem TKM). Najnowszą propozycją jest piosenka "Pozytywka", przy której pomagali im ponownie TKM i Levelon.

W klipie poza wokalistą zagrali modelka Karolina Rybak, aktor, model i uczestnik programu "Top Model" Leonardo Marques, tancerka i cheerliderka koszykarskiej drużyny Legii Warszawa Wiktoria Ostrowska oraz odpowiedzialny za gitary Jonasz Wróbel.

"Tekst naprawdę prawdziwy. Kto śledzi cię od dłuższego czasu pewnie domyśla się, że tekst nawiązuje do Twojego życia" - komentują zachwycone fanki. "Przepiękna romantyczna️ piosenka, super teledysk, hit, lecimy po miliony", "Cudne, mistrzostwo całość", "Mogę słuchać godzinami, oby więcej takich piosenek", "Aż ciarki przechodzą po skórze" - czytamy wśród tysięcy komentarzy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Narożny | teledyski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy