Reklama

Grubson w trasie po Polsce

Trwa trasa promująca "Holizm", czyli najnowszy album GrubSona. Artysta wraz z Jareckim i DJ-em BRK podbił już Anglię, Szkocję i Irlandię. Po powrocie do kraju jeszcze w listopadzie raperzy odwiedzą m.in.: Szczecin, Rzeszów, Zabrze, Wrocław i Kraków.

Grubson rusza w kolejną trasę po Polsce

Najpierw "O.R.S", później krążek "Coś więcej niż muzyka", po drodze jeszcze "Gruby Brzuch" z DJ-em BRK. Teraz GrubSon promuje "Holizm", trzeci już solowy album w swojej karierze.

Reklama

Przypomnijmy, że płyta zawiera takie single, jak: "Złota kula" z gościnnym udziałem Krzysztofa Zalewskiego, "Sanepid" z Jareckim, "Jedna z planet" z udziałem Marceliny czy "Dżungla". Klip do pierwszego z nich nominowany był do nagrody Eska TV Award 2015 jako "najlepsze video".

Jako wyznawca filozofii, że "muzyka ma łączyć, a nie dzielić" GrubSon w umiejętny sposób scala ze sobą wielorakie gatunki muzyczne:

"Wiadomo, że jestem daleki od zamykania się na jeden rodzaj muzyki. 'Holizm' to bardzo zróżnicowana płyta. Zawiera dojrzalsze niż na poprzednich krążkach teksty. Jest wyjątkowa choćby ze względu na obecność live bandu w paru numerach. Muzycy, z którymi koncertuję po całej Polsce już od kilku lat, ewidentnie odcisnęli piętno w mojej twórczości. Zapraszam na kolejny level" - mówi artysta.

GrubSon zaprasza też na swoje koncerty. W najbliższym czasie usłyszymy go:

11.11 w Szczecinie
13.11 w Rzeszowie
14.11 w Zabrzu
21.11 we Wrocławiu podczas One Love Sound Festu
27.11 w Krakowie
5.12 w Legnicy
6.12 w Toruniu
19.12 w Warszawie

"Holizm" ukazał się 4 marca 2015 r. nakładem wydawnictwa muzycznego MaxFloRec.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: GrubSon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje