Reklama

Reklama

Grubson w trasie po Polsce

Trwa trasa promująca "Holizm", czyli najnowszy album GrubSona. Artysta wraz z Jareckim i DJ-em BRK podbił już Anglię, Szkocję i Irlandię. Po powrocie do kraju jeszcze w listopadzie raperzy odwiedzą m.in.: Szczecin, Rzeszów, Zabrze, Wrocław i Kraków.

Trwa trasa promująca "Holizm", czyli najnowszy album GrubSona. Artysta  wraz z Jareckim i DJ-em BRK podbił już Anglię, Szkocję i Irlandię. Po powrocie do kraju jeszcze w listopadzie raperzy odwiedzą m.in.:  Szczecin, Rzeszów, Zabrze, Wrocław i Kraków.
Grubson rusza w kolejną trasę po Polsce /Tomasz Fryszkiewicz /materiały prasowe

Najpierw "O.R.S", później krążek "Coś więcej niż muzyka", po drodze jeszcze "Gruby Brzuch" z DJ-em BRK. Teraz GrubSon promuje "Holizm", trzeci już solowy album w swojej karierze.

Przypomnijmy, że płyta zawiera takie single, jak: "Złota kula" z gościnnym udziałem Krzysztofa Zalewskiego, "Sanepid" z Jareckim, "Jedna z planet" z udziałem Marceliny czy "Dżungla". Klip do pierwszego z nich nominowany był do nagrody Eska TV Award 2015 jako "najlepsze video".

Jako wyznawca filozofii, że "muzyka ma łączyć, a nie dzielić" GrubSon w umiejętny sposób scala ze sobą wielorakie gatunki muzyczne:

Reklama

"Wiadomo, że jestem daleki od zamykania się na jeden rodzaj muzyki. 'Holizm' to bardzo zróżnicowana płyta. Zawiera dojrzalsze niż na poprzednich krążkach teksty. Jest wyjątkowa choćby ze względu na obecność live bandu w paru numerach. Muzycy, z którymi koncertuję po całej Polsce już od kilku lat, ewidentnie odcisnęli piętno w mojej twórczości. Zapraszam na kolejny level" - mówi artysta.

GrubSon zaprasza też na swoje koncerty. W najbliższym czasie usłyszymy go:

11.11 w Szczecinie
13.11 w Rzeszowie
14.11 w Zabrzu
21.11 we Wrocławiu podczas One Love Sound Festu
27.11 w Krakowie
5.12 w Legnicy
6.12 w Toruniu
19.12 w Warszawie

"Holizm" ukazał się 4 marca 2015 r. nakładem wydawnictwa muzycznego MaxFloRec.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL