Reklama

Gdzie obejrzeć koncert Artyści Przeciw Nienawiści? [TRANSMISJA ONLINE]

27 lutego o godzinie 19 odbędzie się koncert o którym mówiło się od ponad miesiąca. Wydarzenie Artyści Przeciw Nienawiści będzie można oglądać za darmo w sieci.

27 lutego o godzinie 19 odbędzie się koncert o którym mówiło się od ponad miesiąca. Wydarzenie Artyści Przeciw Nienawiści będzie można oglądać za darmo w sieci.
Doda jest główną inicjatorką koncertu Artyści Przeciw Nienawiści /Tricolors /East News

Przypomnijmy, że z pomysłem koncertu Artyści Przeciw Nienawiści wyszła Doda. Impulsem do działań była tragiczna śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Inicjatywę natychmiast podchwyciło kilkudziesięciu polskich wykonawców, którzy byli chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu łączącym Polaków i występującym przeciwko mowie nienawiści.

Niedługo potem ogłoszono, że wydarzenie odbędzie się 27 lutego o godzinie 19 w łódzkiej Atlas Arenie. Kasy biletowe otwarte są od godziny 17:30, a cena wejściówki to 50 złotych.

Reklama

Kto wystąpi w koncercie Artyści Przeciw Nienawiści

W składzie wydarzenia znalazło się prawie 100 wykonawców. Oto lista wszystkich artystów, którzy zostali potwierdzeni:

Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Sarsa, Cleo, Ewelina Lisowska, Margaret, Gromee, Dawid Kwiatkowski, Marina, Jula, Sound'n'Grace, Enej, Golec uOrkiestra, Kasia Popowska, Kasia Moś, Patricia Kazadi, Filip Lato, Marcin Wyrostek, Nick Sinckler i Magda Bereda, Doda, Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, Stachursky, IRA, De Mono (Andrzeja Krzywego), Saszan, Magdalena Tul, Ola Nizio, Agnieszka Twardowska, Arek Kłusowski, Clodie, Łobuzy, Zouzy, Leszek Stanek, Natalia Niemen, Sylwia Przybysz, Jeremi Sikorski, Zuza Jabłońska, Patryk Kumór, Felivers, C-BooL, Marta Gałuszewska, Hubert Jabłoński, Mateusz Grędziński, Beata Kozidrak i Bajm, Adam Stachowiak, Michał Szczygieł, Marcin Spenner, Artur Chamski, Kasia Wilk, Mezo, Madox, Basia Hetmańska, Wac Toja, Marek Molak, Marta Bijan, Ramona Rey, Bartek Kaszuba, Artur Sikorski, Dziemian, Sylwia Lipka, Weronika Juszczak, Patty, Mandaryna, Adrian Kowalski, Gracjan Kalandyk, Tre Voci, Beata Orbik, Agnieszka Mrozińska, Maja Kapłon, Marek Kaliszuk, Gosia Andrzejewicz, Natalia Zastępa, Aleksandra Szwed, Stanisław Soyka, Małgorzata Ostrowska, Bayer Full, Olga Szomańska, Linia Nocna, Oddział Zamknięty, Iwona Węgrowska, Kacper Gołda, Sara Chmiel, Sabina Jeszka, RSC, Michał Sobierajski, Blue Cafe i Peja.

Imprezę poprowadzą: Marcin Cejrowski, Damian Michałowski i Mariusz Kałamaga, Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Hyży oraz Olga Kalicka.

Kogo nie będzie na koncercie Artyści Przeciw Nienawiści?

Kilku artystów z różnych powodów odmówiło występu na imprezie. Jako pierwsza z koncertu zrezygnowała Edyta Górniak. "Używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków i kreowania siebie na bohatera, zanim jeszcze nawet pochowano Pana Prezydenta Adamowicza, jest wbrew mojej filozofii życiowej i w moim odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej" - informowała.

W Łodzi nie zobaczymy również m.in. Agnieszki Chylińskiej oraz Natalii Szroeder i Michała Szpaka (mają inne zobowiązania).

W ostatniej chwili z udziału w koncercie zrezygnowała Honorata Skarbek.

"Niestety ostatecznie nie wezmę udziału w samym koncercie. Wynika to z mojej nie dyspozycyjności związanej z moim głosem. Miałam śpiewać piosenkę, której musiałam się nauczyć. Niestety mój głos totalnie nie pozwolił mi na to, bo kiedy ja choruję, nie mogę śpiewać przez najbliższe trzy tygodnie. Oczywiście mówić mogę, ale taka eksploatacja głosu, która wchodzi na trochę głośniejsze rejestry, pozwala mi na wydobywanie dźwięku przez 5 sekund" - stwierdziła wokalistka.

Gdzie oglądać koncert Artyści Przeciw Nienawiści - transmisja online

Transmisja koncertu rozpocznie się od godziny 19 i potrwa do godziny 22. Koncert oglądać będzie można na Ipla.tv oraz w Onecie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Artyści Przeciw Nienawiści | Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy